reklama

Arboria park: Bývajte v novom, plaťte menej!

-inzercia-

Využite nadštandardné služby a bývajte výhodnejšie a bez starostí. V spolupráci s našimi skúsenými partnermi za vás vybavíme financovanie nového bytu v Arboria parku a pomôžeme vám so všetkými právnymi a administratívnymi úkonmi. Či bývate u rodičov alebo v podnájme, pomôžeme vám získať hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami.

Ak bývate vo vlastnej nehnuteľnosti, či nehnuteľnosti zaťaženej hypotékou, vybavíme za vás jej kompletný predaj, kúpu nového bytu v Arboria parku a vybavíme hypotekárny úver s výhodnejšou úrokovou sadzbou od 2,1 %.

Neobávajte sa presťahovať zo starého do nového bytu: Vaše mesačné náklady na bývanie sa nenavýšia. Presvedčte sa o tom sami na príklade na obrázku nižšie.

novy_byt

Spolu s dobrým pocitom z bývania v novej energeticky úspornej bytovke získate navyše aj garážové státie v cene, kvalitný bytový štandard a bývanie v príjemnom prostredí s detskými ihriskami, monitorovanom bezpečnostnými kamerami.

Pridajte sa aj vy k spokojným obyvateľom Arboria parku a užívajte si výhody spočívajúce v kompletnej občianskej vybavenosti, dostatku vonkajších i vnútorných parkovacích státí a zeleňou upravenom okolí. Samotné byty majú praktické dispozičné riešenia s dôrazom na množstvo úložných priestorov.

Využite možnosť zakúpenia jedného z posledných voľných 3 izbových bytov ihneď k nasťahovaniu už od 118 000 € alebo 309, 46 € mesačne**.

www.arboria.sk

* splátka úveru na bývanie pri 70 % financovaní, splatnosť úveru na 30 rokov a úrokovej sadzbe 4,00 % p.a.


** splátka úveru na bývanie pri 70% financovaní, splatnosť úveru na 30 rokov a aktuálnej úrokovej sadzbe 2,10 % p.a.

vizual

Ulož ako PDF
Napísal 12. januára 2015 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.