reklama

Golfové odpalisko za Kamenným mlynom pozýva na Deň otvorených dverí celé rodiny

Tradičným štartom sezóny na golfovom odpalisku Driving Range v Kamennom mlyne bude podujatie Deň otvorených dverí s podtitulom Golf hrá celá rodina. Uskutoční sa hneď dvakrát – 7. a 21. mája 2016.

Príjemné víkendové chvíle v peknom prírodnom prostredí obklopenom zeleňou v dotyku Trnavy si môžu užiť celé rodiny. Vstup je bezplatný.

Pre každého záujemcu o golfovú hru bude pripravené bezplatné započičanie výstroja a tiež odborné poradenstvo v podaní skúsených trénerov pre začiatočníkov aj ostrieľanejších hráčov.

Postarané bude aj o deti, ktoré sa môžu vyblázniť na skákacom hrade, preliezkach alebo pri rôznych súťažiach.

driving-range-trnava-1
Odpaľovacia línia široká 100 metrov je svojou dĺžkou 250 metrov jedna z najväčších na Slovensku

Pre každého, kto sa chce zoznámiť so základmi golfu, golf už hrá alebo sa mu žiada len stráviť pohodový deň v príjemnom prostredí, je pripravené občerstvenie, k dispozícii je aj kaviareň priamo v areáli odpadliska.

Deň otvorených dverí sa uskutoční v sobotu 7. a 21. mája 2016 v čase od 9. do 18. hodiny.

Tréningové centrum sa rozprestiera na ploche 6,5 hektára. Slúži na trénovanie viacerých golfových úderov.

Odpalisko je otvorené 7 dní v týždni a slúži širokej verejnosti, ktorá si môže bez špeciálneho golfového oblečenia vyskúšať odpáliť loptičku a vychutnať si tak atmosféru tohto unikátneho športu.

Pre vstup na Driving Range nepotrebujete žiadnu zelenú kartu, dokonca ani golfový výstroj.

Golfový klub Golf Trnava vznikol v roku 2011 a snaží zmeniť pohľad Slovákov, predovšetkým Trnavčanov, na golf.

Cieľom trnavských golfistov je pritiahnuť k tomuto peknému a vo svete veľmi obľúbenému športu aj mládež prostredníctvom golfovej akadémie.

dod-golf2016

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2016 8:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.