reklama

Deň otvorených dverí na golfe pre hráčov aj celé rodiny

Začiatok sezóny na golfovom odpalisku Driving Range v Kamennom mlyne bude v znamení Dňa otvorených dverí s podtitulom Golf hrá celá rodina.

V sobotu 25. apríla od 9. do 18. hodiny si môžu záujemcovia o golfový šport spolu s rodinami užiť pekný deň v príjemnom prostredí na okraji Trnavy.

Pre každého je pripravené bezplatné započičanie výstroja a tiež odborné poradenstvo trénerov pre začiatočníkov aj skúsenejších hráčov.

Skrátka neobídu ani deti, ktoré sa môžu vyblázniť na skákacom hrade, preliezkach alebo pri rôznych súťažiach.

driving-range-trnava-1
Odpaľovacia línia široká 100 metrov je svojou dĺžkou 250 metrov jedna z najväčších na Slovensku

Vstup na odpalisko Driving Range je bezplatný, prísť môže každý, kto má chuť stráviť pekný deň v príjemnom prostredí plnom zelene na okraji Kamenného mlyna.

Tréningové centrum sa rozprestiera na ploche 6,5 hektára. Slúži na trénovanie viacerých golfových úderov.

Odpalisko je otvorené 7 dní v týždni a slúži širokej verejnosti, ktorá si môže bez špeciálneho golfového oblečenia vyskúšať odpáliť loptičku a vychutnať si tak atmosféru tohto unikátneho športu.

Pre vstup na Driving Range nepotrebujete žiadnu zelenú kartu, dokonca ani golfový výstroj.

Golfový klub Golf Trnava vznikol v roku 2011 a snaží zmeniť pohľad Slovákov, predovšetkým Trnavčanov, na golf.

Cieľom trnavských golfistov je pritiahnuť k tomuto peknému a vo svete veľmi obľúbenému športu aj mládež prostredníctvom golfovej akadémie.

Viac informácií nájdete na www.golftrnava.sk.

Golf_DOD

Ulož ako PDF
Napísal 15. apríla 2015 8:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.