reklama

Prázdninový týždeň na golfe: po roku opäť otvárajú Letný golfový tábor pre deti

Golf Trnava otvára na odpalisku Driving Range v Kamennom mlyne tradičný Letný golfový tábor určený pre deti od 6 do 16 rokov. Športovo vyžiť sa môžu deti v dvoch prázdninových turnusoch – v júli a auguste.

Tábor funguje na dennej báze vždy od 8. do 16. hodiny na golfovom odpadlisku v peknom a pokojnom prostredí pri Kamennom mlyne.

Prvoradým cieľom denného tábora je naučiť deti základom golfovej techniky.

“Hlavným zameraním detského tábora je samozrejme golf a všetko, čo k tomuto peknému športu patrí. Pre deti budú pripravené aj mnohé ďalšie voľnočasové aktivity a zábava,” priblížil Michal Novotný z Golf Trnava.

tabor-golftrnava

Ilustračné foto: Golf Trnava

Letný golfový tábor funguje v Trnave už niekoľko rokov. O odbornú stránku sa starajú skúsení tréneri.

Deti majú zabezpečenú stravu, pitný režim, odborný aj zdravotnícky dohľad.

Tábor sa uskutoční v dvoch turnusoch – od 18. do 22. júla a 1. až 5. augusta 2016.

Denný program začína ráno o 8. hodine a končí popoludní o šestnástej.

Svoje deti môžete prihlásiť priamo v kaviarni na Driving Range, prípadne telefonicky na čísle 0908 719 529 alebo e-mailom na info@golftrnava.eu.

Areál odpaliska na okraji Trnavy za Kamenným mlynom je otvorený denne od 08:00 do 20:00 hodiny, počas víkendov od 09:00 do 20:00 hod.

golf-tabor2016

Ulož ako PDF
Napísal 9. júna 2016 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.