reklama

Leto na odpalisku je v plnom prúde, v júli organizujú aj dva golfové tábory pre deti

Letná sezóna v golfovom odpalisku Driving Range pri Kamennom mlyne v Trnave je v plnom prúde.

Areál je otvorený denne od 7. do 21. hodiny. Golfoví nadšenci, ale aj bežní návštevníci, si v pokojnom prostredí obklopenom zeleňou môžu okrem športového vyžitia na tréningových plochách dopriať aj dobrú kávičku a drobné občerstvenie v malej kaviarničke s peknou terasou.

golf-taborTT
Prvý golfový tábor v sezóne otvoria v pondelok 7. júla

Aj počas tohtoročných letných prázdnin pripravil prevádzkovateľ odpaliska Golf Trnava golfové tábory pre deti.

Uskutočnia sa priamo na odpalisku v dvoch turnusoch. Prvý začína už v pondelok 7. júla 2014, druhý je naplánovaný na koniec júla v období od 28. 7. do 1.8.

„Deti absolvujú golfové tréningy, naučia sa základy golfových pravidiel, aj golfovú etiketu. Súčasťou tábora budú aj rôzne doplnkové aktivity pre deti. Zabezpečená je strava a pitný režim. Novinkou je záverečný golfový turnaj priamo v areáli odpaliska,“ informoval Michal Novotný z klubu Golf Trnava.

O golfovú prípravu detí sa postará profesionálny tréner.

Súčasťou tréningov mladých nádejných hráčov najmladšieho olympijského športu bude aj kondičná príprava, stmeľovanie kolektívu a turnajová atmosféra.

Viac informácií získate na tel. čísle 0908 719 529 alebo na e-mailovej adrese info@golftrnava.sk.

Webstránka Driving Range na Kočišskom je www.golftrnava.sk.

letny_tabor2014m

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2014 7:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.