reklama

Ukončenie sezóny na golfovom odpalisku bude plné hier a zábavy

V sobotu 9. novembra 2013 sa uskutoční v priestoroch golfového odpaliska Driving Range Kočišské za Kamenným mlynom rozlúčka s tohtoročnou sezónou.

Na podujatie plné súťaží a hier pre deti aj dospelých je vstup voľný – a to pre všetkých priateľov golfu, členov aj nečelnov klubu Golf Trnava.

driving-golf
Golfové odpalisko pri Kamennom mlyne

Vyvrcholením súťažno-zábavného popoludnia, ktoré začne o 13. hodine, bude súťaž o “Kanca klubu Golf Trnava” v triafaní makety diviaka odpalom golfovej loptičky na vzdialenosť približne 150 metrov.

Počnúc nedeľou 10. novembra prejde trnavský Driving Range do režimu, kedy budú otváracie hodiny prispôsobené vývoju počasia.

Aktuálne informácie sa dozviete na www.golftrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2013 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.