reklama

Prvé jarné lúče si môžete užiť aj na trnavskom golfovom odpalisku. V areáli otvorili sezónu 2019

Prvé teplé jarné lúče si môžete už tento víkend užiť napríklad aj na golfovom odpalisku Driving Range na okraji Trnavy za Kamenným mlynom. Sezóna 2019 je otvorená a areál je opäť v prevádzke.

Vychutnať si prvé jarné odpaly môžu golfisti denne v čase od 8. do 19. hodiny.

Návštevníkom príjemného golfového odpaliska oblopeného zeleňou je plne k dispozícii kaviarnička s príjemným posedením v interiéri aj na terase, rovnako tak detské ihrisko či crossfitová veža. Vítaní sú aj cyklisti.

Na svoje si tu prídu aj vyznávači footgolfu, kde sa na rozdiel od klasického golfu triafajú hráči do jamiek futbalovou loptou.

Ilustračné foto

Odpalisko Driving Range pripravuje aj tradičný Deň otvorených dverí.

Uskutoční sa hneď dvakrát – v sobotu 13. apríla a rovnako v sobotu 11. mája 2019. (Informácie aj v udalosti na FB, link tu)

Klub Golf Trnava zameriava svoju pozornosť na deti aj dospelých začiatočníkov. V areáli sú k dospozícii cvičitelia golfu, ktorí návštevníkom poradia, ako s golfom začať.

Celý areál je prístupný okrem členov klubu aj širokej verejnosti z Trnavy a okolia.

Viac informácií nájdete aj na stránke www.golftrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 22. marca 2019 13:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.