reklama

Na odpalisku Driving Range môžu využiť služby profi trénera aj golfoví začiatočníci

Aktivity golfového odpaliska Driving Range v Kamennom mlyne v orientácii na návštevníkov, ktorí majú záujem naučiť sa základy tohto športu, no nevedia ako na to, po niekoľkých úspešných experimentoch z minulosti pokračujú.

Prevádzkovateľ odpaliska pripravil pre verejnosť jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s golfom prostredníctvom profesionálneho trénera.

Letné skupinové golfové kurzy sú určené pre dospelých začiatočníkov.

„Na Driving range prebiehajú tréningové kurzy s kvalifikovaným trénerom. Naším zámerom je naučiť ľudí golfovú techniku jednoduchým a prístupným spôsobom,“ priblížil prezident klubu Golf Trnava Vladimír Pecho.

driving-range-trnava-8

Ilustračné foto

Kurzy prebiehajú vždy v piatok od 18. do 20. hodiny. Cena kurzu je 20 eur za osobu.

V cene kurzu sú zahrnuté služby profesionálneho trenéra golfu, zapožičanie golfového vybavenia, 2 košíky golfových loptičiek a malé občerstvenie (minerálka alebo veľká kofola).

Minimálny počet osôb v skupine je tri, maximálny počet je 6 osôb.

Záujemcovia sa môžu hlásiť priamo u PRO trenéra Martina Svěnteka na tel. čísle: 0904 350 876 alebo na martin.sventek@golftrnava.sk.

Driving Range Trnava sa šírkou odpaliska 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku.

Šesť a pol hektárový areál Driving Range Trnava so zastrešeným a osvetleným odpaliskom, kaviarňou, detským ihriskom, chipping a putting greenom otvorili v auguste 2012 na okraji Trnavy za Kamenným mlynom v lokalite Kočišské a obohatil tak ponuku športového vyžitia pre Trnavčanov aj ľudí zo širokého okolia.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2015 15:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.