reklama

Premiérovú sezónu hodnotia v golfovom areáli Driving Range pozitívne

Golfový areál Driving Range pri Kamennom mlyne v sobotu 24. novembra ukončil premiérovú sezónu.

Odpalisko na hranici Trnavy a Bieleho Kostola v lokalite Kočišské oficiálne otvorili 11. augusta.

Prezident klubu Golf Trnava Vladimír Pecho je s priebehom premiérovej sezóny spokojný.

Máme za sebou prvé mesiace fungovania a môžem vyjadriť spokojnosť. Denne navštevovalo Driving Range niekoľko desiatok ľudí. Pozitívnou správou je, že v areáli sme vídali deti, ale aj celé rodiny. Množstvo Trnavčanov aj ľudí z okolia si u nás absolvovalo kurz a získalo zelenú kartu. To nás napĺňa optimizmom,“ uviedol V. Pecho.


O posledný odpal golfovej sezóny v Trnave sa symbolicky postaral šéf klubu V. Pecho

Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou, chipping a putting greenom bude až do príchodu jari uzavretý. Podľa vývoja počasia plánujú opätovne otvoriť približne v marci. Prvoradým cieľom bude v nasledujúcom roku rozšíriť rady golfistov v Trnave a okolí.

Na budúci rok by sa už mala naplno rozbehnúť činnosť klubu Golf Trnava. Plánujeme usporadúvať organizované akcie pre dospelých, ale aj rodiny a deti. Našou snahou je vytvoriť aj detské družstvo, ktoré bude Trnavu reprezentovať na súťažiach,“ prezentoval ďalšie ciele prezident klubu.

V roku 2013 sa rozrastie areál o detské ihrisko. Výzvou je tiež ďalšie dosiatie a skvalitnenie mladého trávnika.

Teší nás, že pre mnohých Trnavčanov sa stal Driving Range miestom, kam sa prišli odreagovať vo svojom voľnom čase. Viacerí si vyskúšali golf a urobili prvé odpaly, mnohí len tak posedeli a relaxovali v príjemnom prostredí, dali si kávičku, posedeli, stretli sa s priateľmi,“ skonštatoval Vladimír Pecho.

Driving Range Trnava sa šírkou odpaliska 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku. Projekt si vyžiadal investíciu vo výške približne 500-tisíc eur.

Jedným z cieľov spoločnosti Golf Trnava do budúcnosti je aj založenie golfovej akadémie a podchytenie mladých talentov. Golf sa stane už na najbližšej olympiáde v Rio de Janiero olympijským športom.

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2012 12:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.