reklama

Odpalisko Driving Range na Kočišskom ukončilo úspešnú sezónu

Na golfovom odpalisku Driving Range v Trnave minulý víkend oficiálne uzatvorili prvú kompletnú sezónu od začiatku svojej existencie v auguste 2012.

V typickom jesennom upršanom počasí si nenechalo ujsť príležitosť priateľsky si zahrať tzv. krátku akadémiu na domácej tráve asi dvadsať hráčov.

golf-1
V akcii prezident klubu Golf Trnava Vladimír Pecho

Vyvrcholením viac zábavného ako súťažného populudnia na trnavských greenoch bola súťaž v triafaní makety diviaka golfovou loptičkou O kanca klubu.

Inak to ani nemohlo dopadnúť: triumf a poctu prvého kanca klubu Golf Trnava získal prezident Vladimír Pecho. Spýtali sme sa ho, ako hodnotí skončenú sezónu na trnavskom odpalisku.

V tomto roku sme absolvolali prvú kompletnú sezónu. Teší ma, že sa nám podarilo zaviesť viacero noviniek a dostať odpalisko do výbornej kondície. Výrazne sme tiež zvýšili počet členov Golf klubu Trnava, dôsledne sme sa venovali aj práci s deťmi a mládežou.“

Počas tohtoročnej sezóny pribudlo v areáli Driving Range večerné osvetlenie odpaľovacej lúky a detské ihrisko.

V klube úspešne zorganizovali aj detský golfový tábor a niekoľko tréningových kempov v prítomnosti profesionálnych trénerov.

golf-2
golf-3
Uzatváracia súťaž v krátkej akadémii bola skôr o zábave, ako o skutočnom súťažení o trofeje

S novinkami plánujú pokračovať aj v budúcom roku. „Máme viacero plánov, medzi inými by sme radi pre návštevníkov sprevádzkovali krátku akadémiu,“ prezradil V. Pecho.

Šesť a pol hektárový areál so zastrešeným odpaliskom, kaviarňou, chipping a putting greenom vznikol pred poldruha rokom na okraji Trnavy za Kamenným mlynom v lokalite Kočišské a obohatil tak ponuku športového vyžitia pre Trnavčanov aj ľudí zo širokého okolia.

Sto metrov široká a vyše 250 metrov dlhá odpaľovacia lúka patrí medzi najväčšie na Slovensku.

Ulož ako PDF
Napísal 12. novembra 2013 12:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.