reklama

Golfové odpalisko otvorilo druhú sezónu, spustili aj nové umelé osvetlenie

Trnavský Driving Range pri Kamennom mlyne otvoril v priebehu druhého aprílového týždňa dňami druhú sezónu.

Odpalisko situované pred vstupom do obce Biely Kostol je otvorené sedem dní v týždni v čase od 8. do 20. hodiny.

Podľa slov manažéra areálu Petra Hlavatého s pribúdaním teplejších jarných dní bude odpalisko otvorené od skorého rána až do neskorého večera, najmenej do 21. hodiny.

driving-tt-1
Aktuálny pohľad na Driving Range v lokalite Kočišské

Tréningové centrum Driving range sa rozprestiera na ploche 6,5 hektára. Slúži na trénovanie viacerých golfových úderov. Súčasťou areálu sú aj priestory pre technické disciplíny ako chipping, či putting.

V peknom prostredí areálu v obklopení prírody je návštevníkom dispozícii aj príjemná kaviareň s možnosťou občerstvenia, onedlho pribudne aj nové detské ihrisko.

Novinkou je aj už fungujúce umelé osvetlenie odpaľovacej lúky, ktoré hráčom umožňuje tréning aj v pokročilom večernom čase.

driving-tt-2
driving-tt-3
Prvou novinkou sezóny je spustenie umelého osvetlenia. V tomto roku pribudne aj detské ihrisko

Za košík naplnený automatickou linkou v hodnote 2 eurá dostanete 30 loptičiek. Pre záujemcov o vyskúšanie si základov golfových úderov je k dispozícii aj bezplatná požičovňa palíc.

Odpalisko slúži širokej verejnosti, ktorá si môže bez špeciálneho golfového oblečenia vyskúšať odpáliť loptičku a vychutnať si tak atmosféru tohto unikátneho športu. Pre vstup na Driving Range nepotrebujete žiadnu zelenú kartu, dokonca ani golfovú výstroj.

Golfový klub Golf Trnava vznikol v roku 2011 a snaží zmeniť pohľad Slovákov, predovšetkým Trnavčanov, na golf.

Cieľom klubu je tiež založenie mládežníckej golfovej akadémie, ktorá má zastrešovať mladé talenty z Trnavy a okolia.

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2013 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Golfové odpalisko otvorilo druhú sezónu, spustili aj nové umelé osvetlenie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.