reklama

Golfové odpalisko otvorilo druhú sezónu, spustili aj nové umelé osvetlenie

Trnavský Driving Range pri Kamennom mlyne otvoril v priebehu druhého aprílového týždňa dňami druhú sezónu.

Odpalisko situované pred vstupom do obce Biely Kostol je otvorené sedem dní v týždni v čase od 8. do 20. hodiny.

Podľa slov manažéra areálu Petra Hlavatého s pribúdaním teplejších jarných dní bude odpalisko otvorené od skorého rána až do neskorého večera, najmenej do 21. hodiny.

driving-tt-1
Aktuálny pohľad na Driving Range v lokalite Kočišské

Tréningové centrum Driving range sa rozprestiera na ploche 6,5 hektára. Slúži na trénovanie viacerých golfových úderov. Súčasťou areálu sú aj priestory pre technické disciplíny ako chipping, či putting.

V peknom prostredí areálu v obklopení prírody je návštevníkom dispozícii aj príjemná kaviareň s možnosťou občerstvenia, onedlho pribudne aj nové detské ihrisko.

Novinkou je aj už fungujúce umelé osvetlenie odpaľovacej lúky, ktoré hráčom umožňuje tréning aj v pokročilom večernom čase.

driving-tt-2
driving-tt-3
Prvou novinkou sezóny je spustenie umelého osvetlenia. V tomto roku pribudne aj detské ihrisko

Za košík naplnený automatickou linkou v hodnote 2 eurá dostanete 30 loptičiek. Pre záujemcov o vyskúšanie si základov golfových úderov je k dispozícii aj bezplatná požičovňa palíc.

Odpalisko slúži širokej verejnosti, ktorá si môže bez špeciálneho golfového oblečenia vyskúšať odpáliť loptičku a vychutnať si tak atmosféru tohto unikátneho športu. Pre vstup na Driving Range nepotrebujete žiadnu zelenú kartu, dokonca ani golfovú výstroj.

Golfový klub Golf Trnava vznikol v roku 2011 a snaží zmeniť pohľad Slovákov, predovšetkým Trnavčanov, na golf.

Cieľom klubu je tiež založenie mládežníckej golfovej akadémie, ktorá má zastrešovať mladé talenty z Trnavy a okolia.

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2013 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Golfové odpalisko otvorilo druhú sezónu, spustili aj nové umelé osvetlenie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.