reklama

Golfové odpalisko otvára mládežnícku akadémiu v spolupráci so španielskym profesionálom

Po júnovej návšteve španielskeho golfového reprezentačného trénera Sergia de Céspedesa v areáli Driving Range Kočišské prichádza trnavské golfové odpadlisko s ďalšou pozitívnou správou.

Sympatický Španiel, ktorý v domovine vedie svoju vlastnú golfovú akadémiu, nadväzuje s Golf Clubom Trnava dlhodobú spoluprácu.

Podľa slov člena prezídia klubu Michala Novotného základom spoločnej kooperácie bude práca s deťmi a mládežou. Na trnavskom Driving Range sa rodí golfová akdémia, ktorej cieľom je získať pre tento elegantný šport nové talenty.

sergio-golf
Sergio de Céspedes kaučoval trnavských golfistov po prvý raz už v júni

Cestou k úspechu práce s mládežou je vytvorenie kvalitného prostredia a individuálneho prístupu. Sme nadšení z toho, že Sergio sa rozhodol pomáhať deťom a začínajúcim golfistom aj u nás v Trnave. Práve práca pre deti, mládež a mladých golfistov, je jedným z hlavných dôvodov, prečo sme vybudovali naše trnavské odpalisko,“ vysvetlil M. Novotný.

Sergio de Céspedes sa do Trnavy vráti už v septembri. Viac informácií o možnosti zatrénovať si so skúseným profesionálom zverejní trnavské odpalisko v dostatočnom predstihu.

Areál Driving Range sa nachádza na okraji Kamenného mlyna pri Bielom Kostole.

Golfové odpalisko ponúka možnosť vstúpiť do tajov golfu verejnosti bez nutnosti registrácie, členstva v klube či vlastníctva zelenej karty.

Tréningové centrum sa rozprestiera na ploche 6,5 hektára. Slúži na trénovanie viacerých golfových úderov. Súčasťou areálu sú aj priestory pre technické disciplíny ako chipping, či putting. Za košík naplnený automatickou linkou v hodnote 2 eurá dostanete 30 loptičiek. Pre záujemcov o vyskúšanie si základov golfových úderov je k dispozícii aj bezplatná požičovňa palíc.

sergio-michal
Spoločné pózovanie – Sergio a Michal Novotný

Pre návštevníkov je v peknom prírodnom prostredí k dispozícii aj príjemná kaviareň s možnosťou občerstvenia, terasa a detské ihrisko. Na jar spustili prevádzkovatelia aj večerné osvetlenie odpaľovacej T-line, ktorá patrí medzi najväčšie na Slovensku.

Otvorené je sedem dní v týždni od 7. do 21. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2013 12:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.