reklama

Golfové odpalisko otvára brány, cez víkend si môže vyskúšať golf každý a zadarmo

Golfové odpalisko Driving Range za Kamenným mlynom v Trnave organizuje v sobotu 7. a v nedeľu 8. júna 2014 podujatie Víkend na golfe.

Pre priaznivcov golfu, ale aj úplných začiatočníkov, ktorí chcú privoňať k tomuto džentlmenskému športu, je pripravených viacero špeciálnych akcií.

Mestské odpalisko ponúka počas celého víkendu návštevníkom bezplatné zapožičanie výstroja, k dispozícii budú skúsení golfoví tréneri, ochotní poskytnúť cenné rady skúseným hráčom aj nováčikom.

driving-range-trnava-1

K dispozícii bude občerstvenie v kaviarni, pre deti sú pripravené súťaže, detské ihrisko a skákací hrad.

Vstup na odpalisko Driving Range je bezplatný, prísť môže každý, kto má chuť stráviť pekný deň v príjemnom prostredí plnom zelene na okraji Kamenného mlyna.

Podujatie je súčasťou Národného dňa golfu, ktorý organizuje Slovenská golfová asociácia. Cieľom podujatia je priblížiť golf širokej verejnosti.

Deň otvorených dverí dáva verejnosti možnosť spoznať základy golfovej hry, pravidiel a golfovej etikety.

Každý si bude môcť vyskúšať svoje prvé údery a privoňať k tejto výnimočnej hre s viac ako 500 ročnou tradíciou. Národný deň golfu je ideálnou príležitosťou stráviť deň v príjemnom prostredí, na čerstvom vzduchu, v kruhu rodiny či priateľov a spoznať golf ako vynikajúci spôsob relaxu, jednu z foriem aktívneho oddychu.

Plagát:
DOD_Golf_Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2014 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Golfové odpalisko otvára brány, cez víkend si môže vyskúšať golf každý a zadarmo”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.