reklama

Národný deň golfu oslávia aj v trnavskom areáli. Verejnosť si môže vyskúšať golf zadarmo, chýbať nebudú atrakcie pre rodiny

Slovenská golfová asociácia vás pozýva osláviť Národný deň golfu v sobotu 13. mája 2023 na golfových ihriskách po celom Slovensku, vrátane Trnavy. Čakajú vás ukážky hry, prehliadky ihrísk, stretnutia s aktívnymi hráčmi a možnosť skúsiť si zahrať golf zadarmo.

Klub Golf Trnava si pre svojich návštevníkov pripravil pestrý program v čase od 9. do 18. hodiny. Výuku golfovej hry a základných pravidiel či prehliadky ihrísk a techniky budú dopĺňať mnohé ďalšie aktivity v réžií samotných klubov ako napríklad turnaje, zábavné aktivity pre deti alebo streetfood. Viac informácií o programe jednotlivých klubov nájdete na hrajgolf.sk.

Deň otvorených dverí na golfe prináša možnosť stráviť kvalitný čas v prírode s vašimi najbližšími. Golf je šport skutočne pre všetkých, preto sa nebojte zobrať svoje deti, priateľov, rodičov alebo príďte pokojne sami a vyvetrajte si hlavu priamo na golfovom ihrisku.

„Samozrejmosťou bude možnosť vyskúšať si za pomoci lektorov golf. Pre deti budú pripravené rôzne atrakcie a aktivity ako nafukovacia atrakcia, maľovanie na tvár či golfové tvorivé dielne. Milovníci techniky a deti si budú môcť z blízka obzrieť techniku, ktorá sa stará o údržbu golfového ihriska. Tešiť sa môžete na našich najlepších juniorov – napr. aj na mladých golfistov, ktorí získali minulý rok prezidentský pohár. Naši nádejní mladí golfisti budú v úlohe lektorov a pokúsia sa odovzdať svoje golfové zručnosti širokej verejnosti,“ pozýva prezident klubu Golf Trnava Michal Novotný.

Okrem skvelej atmosféry a zábavy môžete na vlastnom tele skúsiť aj množstvo zdravotných benefitov, ktoré golf prináša. Či už sa jedná o fyzické zdravie, využívanie rôznych svalových skupín, zlepšovanie koordinácie a rovnováhy alebo aj psychické zdravie a celkovú pohodu. V golfe nájdete všetko.

Golf je aj perfektnou spoločenskou aktivitou, vďaka ktorej si môžete rozšíriť sociálne kontakty a zlepšiť náladu.

Počas Dňa otvorených dverí budú vo viacerých kluboch prítomní aktívni hráči golfu, ale aj členovia klubu, ktorí vám určite radi porozprávajú nie len o samotnej golfovej hre, ale aj o skvelých vzťahoch, ktoré na golfovom ihrisku panujú.

Vyberte sa v sobotu 13. mája 2023 na trnavské golfové ihrisko, vezmite tých, ktorí sú vám najmilší a prežite spolu príjemný deň v prostredí nádhernej prírody pri jednom z najzdravších športov vôbec – pri golfe.


Golfový areál za Kamenným mlynom v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 10. mája 2023 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.