reklama

V golfovom areáli pri Trnave radi privítajú aj ľudí, ktorí golf nikdy nehrali. Kávu a dobré jedlo si môžete vychutnať obklopení prírodou

Na športoviská sa postupne vracia život. Výnimkou nie je ani golfový areál neďaleko Trnavy. Golfisti si môžu aj v tomto roku vychutnať pripravený areál s množstvom atraktívnych akcií, ktoré sú príjemným spojením športu a oddychu.

Areál je v súčasnosti už otvorený. Verejnosti okrem športových aktivít ponúka aj možnosť využiť služby kaviarne obklopenej prírodou. Golf Trnava rád privíta aj ľudí, ktorí golf nikdy nehrali. Nepotrebujú na to ani špeciálnu výstroj a všetko potrebné si môžu v areáli zapožičať.

Okrem golfu si pre návštevníkov pripravili aj špeciálnu aktivitu, ktorou je footgolf. Ide o spojenie golfu a futbalu. Golfovú loptičku v tomto prípade nahradí futbalová lopta.

Namiesto golfovej palice hráči používajú nohy. Princíp hry je však rovnaký ako v golfe. Hráči musia na čo najmenší počet kopov dostať loptu do jamky, v tomto prípade väčšej jamy. Záujemcom stačí športové oblečenie a športová obuv. Futbalovú loptu si je možné požičať priamo v areáli.

„S cieľom priviesť čo najviac ľudí k športu sme pre celú túto sezónu zaviedli pre footgolf akciu. Dvaja dospelí si môžu zahrať footgolf na 18 jamiek v cene jedného a to za 15 eur, resp. počas víkendu za 17 eur. Sme veľmi radi, že našim zákazníkom môžeme opäť pripraviť aj špeciálne akcie ako napríklad gastronomické zážitky,“ hovorí Michal Novotný, člen prezídia klubu a projektový manažér.

V tomto roku plánuje golfový areál pokračovať v minuloročných gastro zážitkoch. V stredu a v piatok sa návštevníci môžu tešiť na grilované špeciality, ako pečené rebrá, kuracie krídelká, pulled pork, batátové hranolky a šaláty či čerstvé ryby.

Kto sa chce naučiť hrať golf, mal by tak urobiť práve počas gastro piatkov. Vtedy totiž platí akciová cena pre hodinový kurz teoretických a praktických základov tohto športu.

V areáli myslia aj na deti, ktoré sú pre Golf Trnava neodmysliteľnou súčasťou nielen vďaka golfovej akadémii a juniorským úspechom v súťažiach. Každoročne organizujú golfové tábory pre všetky deti.

Pre tie, ktoré chcú svoje golfové schopnosti posunúť na vyššiu úroveň je pripravený juniorský golfový program. Vďaka skúseným lektorom môžu urobiť prvý krok smerom k profesionálnemu golfu. Golf Trnava rozhodne nezabúda ani na nežnejšie pohlavie. Pre nadšenkyne golfu si pripravili dámske tréningy.

FOTO:
Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2021 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.