reklama

Charitatívny bazár Adeli v City Arene pokúkne pekné drobnosti, dobré jedlo aj výnimočných ľudí. Pomôcť dobrej veci môžete aj vy

Po úspešnom minuloročnom bazári sa bude konať v sobotu 27. októbra 2018 v trnavskej CITY ARENE už 3. ročník charitatívneho bazára ADELI. Pekné vecičky, dobré jedlo a výnimoční ľudia a k tomu všetkému perfektný sprievodný program čaká na návštevníkov CITY ARENY v sobotu od 10.00 až do 17.00 hod.

Tento rok organizátori doplnili program o krst nášho Charitatívneho kalendára ADELI 2019.

Je to ďalší so zaujímavých projektov Nadácie ADELI, ktorý pomáha pacientom a ich rodinám. Krstným otcom kalendára bude náš úspešný olympionik Matej Tóth.

Ponuka trnavskej CITY ARENY bude v tento deň obohatená o stánky s bižutériou, domácimi koláčikmi, vianočnými ozdobami, dekoračnými predmetmi, háčkovanými čiapkami, obalmi na mobil, mydielkami, drevenými výrobkami, obrazmi a nebude chýbať ani vianočné pečivo.

„Toto všetko už usilovne pripravujú pacienti ADELI Medical Centra a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti. Okrem nich sa bazára zúčastnia aj naši priatelia z OZ Hendikup, ale aj z našej malej školy ADELI,“ uviedla Silvia Lacková z Nadácie ADELI..

V sprievodnom programe vystúpi trnavský spevák Martin Císar, tanečníci zo skupiny STREETBEATS CREW a pripravené bude aj ďalšie prekvapenie.

Návštevníci si okrem zážitkov môžu odniesť aj dobrý pocit, že niekomu pomohli, pretože výťažok z podujatia bude venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára zúčastnia aktívne.

Charitatívny bazár pripravila Nadácia ADELI v spolupráci s Nadáciou ZSE a nákupným centrom CITY ARENA Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2018 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.