reklama

Charitatívny bazár ponúkne už túto sobotu v City Arene krásne ručne vyrobené produkty, zaujímavý program aj chutné dobroty

Ubehol ďalší rok a v sobotu 21. októbra 2023 pripravuje Nadácia AXIS ďalší už 6.ročník charitatívneho bazára, ktorý organizuje v spolupráci s nákupným centrom CITY ARENA v Trnave. Ručne vyrobené produkty, ľudová tvorivosť, výnimoční ľudia a k tomu všetkému sprievodný program čaká na návštevníkov CITY ARÉNY v sobotu od 10. až do 17. hodiny.

Nadácia AXIS vznikla v roku 2021 za účelom poskytovania pomoci a podpory zdravotne a telesne znevýhodneným, postihnutým a chronicky chorým osobám, predovšetkým deťom, dospelým pacientom a členom ich rodín. Cieľom je zlepšenie kvality ich života.

V priestoroch nákupného centra na poschodí pred kníhkupectvom budú počas charitatívneho bazára otvorené stánky s ručne pripravenými výrobkami ako sú: svietniky, hračky, mydielka, dekorácie, bižutéria, detské oblečenie, obrazy, knihy pacientky s neurologickým postihnutím či výborné domáce koláčiky a zákusky, ale aj vianočky od dlhoročného partnera podujatia spoločnosti Lesaffre Slovensko.

FOTO: Nadácia AXIS

Toto všetko už usilovne pripravujú rodiny, ktoré majú zdravotne znevýhodneného člena a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti.

Ich životné príbehy si budete môcť prečítať pri každom predajnom stánku, s niektorými sa môžete dokonca aj osobne stretnúť. Bazáru sa aktívne zúčastnia aj členovia ukrajinskej komunity z Piešťan, ktorí pripravili množstvo handmade výrobkov a touto cestou by chceli poďakovať za srdečné prijatie, ktorého sa im dostalo na Slovensku od začiatku vojny na Ukrajine.

V sprievodnom programe vystúpia dlhoroční partneri poduajtia – tanečníci so Streetbeats Crew a speváčka Emma Llure, ktorá bude programom sprevádzať v úlohe moderátorky.

Návštevníci si okrem zážitkov a príjemných stretnutí odnesú príjemný pocit, že prispeli na dobrú vec. Mnohí sa už cielene každý rok vracajú za tým svojím predajcom, aby ho opakovanie podporili, prehodili pár slov a prispeli na potrebné rehabilitácie, liečbu a pomôcky.

Výťažok z podujatia bude venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom s neurologickým ochorením a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára aktívne zúčastnia, na ich ďalšiu liečbu.

Pretože pomáhať má zmysel a nikto z nás nevie, čo má pre nás osud pripravené a len vzájomná pomoc je to, čo robí náš život skutočne zmysluplný.

Charitatívny bazár pripravila Nadácia AXIS s dobrovoľníkmi v spolupráci s nákupným centrom CITY ARENA Trnava. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Jana Sabová
Nadácia AXIS

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2023 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.