reklama

Pekné vecičky, dobré jedlo, výnimoční ľudia. Charitatívny bazár pomôže pacientom a ich rodinám

Po úspešnom 1. charitatívnom bazári ADELI sa uskutoční v sobotu 4.novembra 2017 v trnavskej CITY ARENE už 2. ročník charitatívneho bazára ADELI.

Pekné vecičky, dobré jedlo, výnimoční ľudia – a k tomu všetkému perfektný sprievodný program čaká na návštevníkov CITY ARENY v sobotu od 10.00 až do 17.00 hod.

Organizátori zmenili nielen miesto konania bazáru, ale aj predávajúcich. Ponuka trnavskej CITY ARENY bude v tento deň obohatená o stánky s bižutériou, domácimi koláčikmi, vianočným pečivom, vianočnými ozdobami, dekoračnými predmetmi, háčkovanými čiapkami, obalmi na mobil, čelenkami, ilustráciami, ale aj domácim medom.

Toto všetko pre vás už usilovne pripravujú pacienti ADELI Medical Centra a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti.

V sprievodnom programe vystúpi trnavský spevák Martin Císar a tanečníci zo skupiny STREETBEATS CREW.

Návštevníci si okrem zážitkov môžu odniesť aj dobrý pocit, že niekomu pomohli, pretože výťažok z podujatia bude venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára zúčastnia aktívne.

A verte tomu, že pomáhať má zmysel. Veď nikto z nás nevie, kedy bude potrebovať pomoc iných…

Charitatívny bazár pripravila Nadácia ADELI v spolupráci s nákupným centrom CITY ARENA Trnava.

Jana Sabová, Nadácia ADELI

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2017 15:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.