reklama

ADELI Medical Center ponúka svoje voľné priestorové a odborné kapacity pre zdravotníkov alebo ľudí v karanténe

ADELI Medical Center v Piešťanoch ponúka Vláde SR a krízovému štábu svoje priestorové a odborné kapacity zdravotníckeho a rehabilitačného centra. Kapacity je možné využiť napríklad za účelom starostlivosti pre pacientov, ľudí v karanténe alebo pre zdravotníkov či ďalších ľudí v súvislosti prípadnou s kulmináciou pandémie vírusu COVID-19. Uvoľnené kapacity sú k dispozícii okamžite, informovalo medicínske centrum.

ADELI Medical Center je špecializované zdravotnícke zariadenie, ktoré poskytuje zdravotnú starostlivosť a rehabilitáciu pacientom s neurologickými poruchami pohybu z celého sveta.

Ilustračné foto: ADELI

Kvôli opatreniam súvisiacimi s vírusom COVID-19 sa uvoľnili kapacity centra a odborného zdravotníckeho personálu, ktoré Adeli ponúka pre potreby Ministerstva zdravotníctva SR, Ústredného krízového štábu a Úradu verejného zdravotníctva SR pre zvládnutie situácie pri karanténnych či iných opatreniach.

„K dispozícii je tak okamžite ubytovanie s kapacitou 250 stálych lôžok v 128 samostatných izbách s príslušenstvom, kapacita jedálne pre 190 ľudí a podľa možností i tím zdravotníckych pracovníkov,“ uviedol konateľ spoločnosti Jozef Jaura.

ADELI Medical Center disponuje viac ako 100 izbami. Celá budova centra je bezbariérová.

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2020 7:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.