reklama

Golf Trnava pokračuje v organizovaní obľúbených Detských golfových táborov. Prihlásiť svoje ratolesti môžete už teraz

Hoci sú teplé letné mesiace ešte ďaleko, Golf Trnava už dnes ponúka rodičom možnosť s predstihom a výhodnejšie zabezpečiť pre svoje ratolesti účasť na obľúbených Detských golfových táboroch.

Golfové tábory organizuje trnavský golfový klub s úspechom už od roku 2013. Určené sú pre deti od 5 do 12 rokov, a to pre pokročilých hráčov aj úplných nováčikov. Výstroj deťom v prípade potreby zapožičajú v klube.

Ako nás informoval marketingový manažér Golf Trnava Jakub Hrušovský, počas júla a augusta 2023 budú otvorené tri turnusy. „V tomto roku sme pre veľký záujem sme pridali jeden turnus navyše – dva v júli a jeden počas augusta. Naše golfové tábory zažili už stovky detí. Spoznali čoraz viac populárne športy golf a footgolf a odniesli si krásne spomienky a našli nových kamarátov,“ konštatuje.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Golf Trnava

Okrem golfu sa deti naučia hrať footgolf, no môžu sa tešiť aj na bohatý program, ktorý pozostáva zo súťaží, vodných hier a výletu.

O deti je postarané počas celého dňa od 8. do 16. hodiny. „Program pripravujú skúsení lektori a pedagógovia. Kuchár každý deň pripraví chutný obed, samozrejme nechýba desiata a olovrant. Spolupracujeme aj s jazykovou školou vďaka ktorej si deti zdokonalia angličtinu hravou formou. Lekciu vedie anglicky hovoriaci lektor. Rozcvičky majú pod palcom športový tréneri z trnavského fitka, deti naštartujú do každého dňa pohybovými aktivitami,“ pripomína Jakub Hrušovský.

Prihlášku do Detského golfového tábora nájdete na webe Golf Trnava (link tu). Do konca apríla platí zvýhodnená cena 189 € za týždeň.

ILUSTRAČNÉ FOTO: Golf Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2023 13:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.