reklama

Golf Trnava pozýva deti na nábor do golfového krúžku

Športový klub Golf Trnava pokračuje v rozširovaní členskej základne.

Už tretiu sezónu pôsobí v klube so sídlom na golfovom odpalisku pri Kamennom mlyne v Trnave aj golfový krúžok.

Ak chcete svoje deti priviesť k základom tejto džentlmenskej hry, využite nábor detí do golfového krúžku.

Uskutoční sa v dvoch termínoch – v piatok 1. apríla 2016 v čase od 16. do 18. hodiny a v sobotu 2. apríla od 14. do 16. hodiny.

Počas dvoch predchádzajúcich sezón trénovalo v rámci mládežníckej akadémie na odpalisku Driving Range priemerne asi 25 detí.

„Golfová akadémia, alebo ak chcete golfový krúžok, prebieha pod dohľadom profesionálneho golfového trénera. Chodia k nám deti, pre ktoré je golf športom číslo jeden, ale aj mládeži, ktorá pestuje golf ako vhodný doplnkový šport k svojej hlavnej športovej činnosti,“ poznamenal člen prezídia klubu Michal Novotný.

Účasť na nábore je bezplatná.

Informácie získate aj na tel. čísle 0904 350 876.

Odpalisko Driving Range sa nachádza v Trnave za Kamenným mlynom pri vjazde do Bieleho Kostola.

Športový areál otvoril sezónu 25. marca 2016, otváracie hodiny sú denne od 10. hodiny.

Golfové odpalisko slúži na trénovanie viacerých druhov golfových úderov. V areáli sa nachádza zastrešená odpaľovacia línia, súčasťou areálu sú aj priestory pre technické disciplíny ako sú chipping či putting.

Pre verejnosť je prístupná kaviareň aj detské ihrisko.

Informácie nájdete aj na www.golftrnava.eu.

golf-nabor

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2016 23:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.