reklama

Výťažok z golfového turnaja vo výške 5000 eur pomôže detskému sanatóriu v Trnave

Finančné prostriedky získané na šiestom ročníku charitatívneho golfového turnaja Hospitality Golf Cup, ktorý zorganizoval Hospitality Triathlon Team v spolupráci s občianskym združením Trnava Máme Naviac, odovzdali v areáli golfového odpaliska Driving range pri Kamennom mlyne Dennému detskému sanatóriu pri Fakultnej nemocnici (FN) v Trnave.

Popri športovom zážitku bolo cieľom tohtoročného Hospitality Golf Cupu finančne podporiť Denné detské sanatórium pri FN Trnava.

vytazok-golf

Foto: Matúš Stračiak

Získanú sumu sanatóriu odovzdali zástupcovia organizátorov Hospitality Golf Cup – riaditeľ FN Trnava a zároveň zástupca Hospitality Triathlon Teamu Martin Tabaček a Martin Poór z občianskeho združenia Trnava Máme Naviac v prítomnosti viceprimátora mesta Trnava Bystríka Stanka a herca Petra Batthyányho.

Som rád, že sa nám podarilo zorganizovať podujatie, ktoré má nielen spoločenský, športový, ale aj charitatívny rozmer. Tento rok výťažok z turnaja putuje na konto Denného detského sanatória pri FN Trnava. Sanatórium vykonáva nesmierne záslužnú činnosť pre deti v mnohých oblastiach a peniaze mu určite pomôžu v ďalšom rozvoji,“ povedal Martin Tabaček, organizátor Hospitality Golf Cupu.

Turnaj Hospitality Golf Cup sa po šiestich rokoch vrátil do krásneho prostredia Golf & Country Club v Piešťanoch, kde sa odohral aj jeho nultý ročník.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2014 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Výťažok z golfového turnaja vo výške 5000 eur pomôže detskému sanatóriu v Trnave”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.