reklama

Malí pacienti detskej kliniky môžu vďaka sponzorom využívať novú wifi sieť aj tablety

Dočasným obyvateľom Detskej kliniky Fakultnej nemocnice v Trnave spríjemňuje nedobrovoľný pobyt za nemocničnými stenami nová WiFi sieť, detské tablety aj hračky.

Dar fakultnej nemocnici (FN) odovzdali v stredu 3. júla zástupcovia trnavskej spoločnosti CellQoS, a.s., a občianskych združení Hospitality Triathlon Team a Trnava Máme Naviac vďaka spoločne zrealizovanému projektu Prinesme radosť deťom cez WiFi.

Celková hodnota daru predstavuje sumu 4 000 eur.

Som rád, že sa podarilo dať dohromady ľudí, ktorí majú záujem pomôcť fakultnej nemocnici a hlavne malým pacientom. Verím, že vecný dar pomôže rozžiariť tváre detských pacientov a spríjemniť im hospitalizáciu,“ vyjadril sa riaditeľ FN Trnava a zástupca Hospitality Triathlon Teamu Martin Tabaček.

detska-klinika-2
Detská klinika FN v Trnave

Ilustračné foto

Radosť nad možnosťou využívať moderné technológie pre pacientov na detskej klinike vyjadril aj jej primár Stanislav Križan.

Vedenie Fakultnej nemocnice Trnava nás oslovilo so žiadosťou o kalkuláciu nákladov na zriadenie WiFi siete na detskej klinike. Kontaktovali sme so žiadosťou o pomoc našich partnerov a priateľov z Hospitality Triathlon Teamu a z občianskeho združenia Trnava Máme Naviac. Výsledkom je dar, ktorý sme dnes slávnostne odovzdali fakultnej nemocnici,“ skonštatoval predseda predstavenstva spoločnosti CellQoS Martin Poór.

V pomerne krátkom čase ide už o druhú pozitívnu správu pre detskú kliniku v trnavskej nemocnici.

V máji zrealizovalo občianske združenie Osmijanko v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera vymaľovanie 19 izieb a chodby novými veselými farbami a obrázkami. Renovácie sa dočkal aj detský kútik.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2013 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Malí pacienti detskej kliniky môžu vďaka sponzorom využívať novú wifi sieť aj tablety”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.