reklama

Malí pacienti detskej kliniky môžu vďaka sponzorom využívať novú wifi sieť aj tablety

Dočasným obyvateľom Detskej kliniky Fakultnej nemocnice v Trnave spríjemňuje nedobrovoľný pobyt za nemocničnými stenami nová WiFi sieť, detské tablety aj hračky.

Dar fakultnej nemocnici (FN) odovzdali v stredu 3. júla zástupcovia trnavskej spoločnosti CellQoS, a.s., a občianskych združení Hospitality Triathlon Team a Trnava Máme Naviac vďaka spoločne zrealizovanému projektu Prinesme radosť deťom cez WiFi.

Celková hodnota daru predstavuje sumu 4 000 eur.

Som rád, že sa podarilo dať dohromady ľudí, ktorí majú záujem pomôcť fakultnej nemocnici a hlavne malým pacientom. Verím, že vecný dar pomôže rozžiariť tváre detských pacientov a spríjemniť im hospitalizáciu,” vyjadril sa riaditeľ FN Trnava a zástupca Hospitality Triathlon Teamu Martin Tabaček.

detska-klinika-2
Detská klinika FN v Trnave

Ilustračné foto

Radosť nad možnosťou využívať moderné technológie pre pacientov na detskej klinike vyjadril aj jej primár Stanislav Križan.

Vedenie Fakultnej nemocnice Trnava nás oslovilo so žiadosťou o kalkuláciu nákladov na zriadenie WiFi siete na detskej klinike. Kontaktovali sme so žiadosťou o pomoc našich partnerov a priateľov z Hospitality Triathlon Teamu a z občianskeho združenia Trnava Máme Naviac. Výsledkom je dar, ktorý sme dnes slávnostne odovzdali fakultnej nemocnici,” skonštatoval predseda predstavenstva spoločnosti CellQoS Martin Poór.

V pomerne krátkom čase ide už o druhú pozitívnu správu pre detskú kliniku v trnavskej nemocnici.

V máji zrealizovalo občianske združenie Osmijanko v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera vymaľovanie 19 izieb a chodby novými veselými farbami a obrázkami. Renovácie sa dočkal aj detský kútik.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2013 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

2 komentáre pre “Malí pacienti detskej kliniky môžu vďaka sponzorom využívať novú wifi sieť aj tablety”

  1. 1
    ... says:

    Pekna predvolebna kampan. Ale v konecnom dosledku pekny projekt.

  2. 2
    Tableta says:

    To už zas budú voľby?

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.