reklama

Na Detskej klinike trnavskej nemocnice vymenili vďaka darcom staré okná za nové

Detská klinika Fakultnej nemocnice v Trnava dostala vďaka projektu Občianskeho združenia (OZ) Trnava Máme Naviac nové plastové okná.

Dar v hodnote takmer 12-tisíc eur odovzdal riaditeľovi nemocnice Martinovi Tabačekovi predseda OZ Martin Poór.

V lete, pri preberaní daru v rámci projektu Prinesme deťom radosť cez WIFI vyjadril pán primár detskej kliniky túžbu po komfortnejšom priestore pre najmenších pacientov našej nemocnice. Tejto myšlienky sa zhostil predseda Občianskeho združenia Trnava Máme Naviac Martin Poór a dnes tu máme výsledok – nové okná na klinike,“ uviedol Martin Tabaček.

detska-klinika-2
Detská klinika FN v Trnave

Ilustračné foto

Tento projekt je podľa jeho slov výnimočný hlavne spôsobom svojej realizácie – jednotlivé okná si totiž kupovali osobnosti spoločenského a kultúrneho života a podnikatelia z trnavského regiónu. Ich pomoc bude pripomínať na každom z darovaných okien meno a priezvisko darcu.

Projekt, výsledok ktorého sme práve odovzdali Fakultnej nemocnici Trnava je dôkazom toho, že v regióne sú ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť dobrej veci. Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým našim partnerom, ktorí nám pomohli tento projekt zrealizovať,“ skonštatoval M. Poór.

Ako prezradil M. Tabaček, vedenie nemocnice spolu s partnermi už pripravuje ďalší projekt smerujúci k skvalitneniu starostlivosti o detských pacientov – rekonštrukciu denného detského sanatória.

V roku 2013 vymaľovali priestory Detskej kliniky vďaka projektu Občianskeho združenia Osmijanko, OZ Trnava Máme Naviac zaviedlo vlani v lete pre detských pacientov wifi sieť a darovalo hračky a tablety.

Ulož ako PDF
Napísal 6. februára 2014 9:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Detskej klinike trnavskej nemocnice vymenili vďaka darcom staré okná za nové”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.