reklama

Chirurgická klinika trnavskej nemocnice má nové nadštandardné izby a špeciálnu detskú izbu

V piatok 30. októbra boli oficiálne odovzdané do užívania dve nové nadštandardné izby a jedna špeciálna detská izba na Chirurgickej klinike Fakultnej nemocnice Trnava. Tieto nové priestory majú za úlohu opäť zlepšiť komfort pacientov a podmienky hospitalizácie.

„Vždy sme radi, keď majú darcovia záujem o posúvanie vecí dopredu a zlepšovanie zdravotnej starostlivosti a komfortu pacientov. Pre nás je dôležité, aby sa pacienti čo najviac cítili ako v domácom prostredí,“ povedala Ivica Bilčíková, vedúca sestra Chirurgickej kliniky Fakultnej nemocnice Trnava.

„Prípravy trvali dva týždne, nakoľko sme nábytok nechali vyrobiť na mieru,“ spresnila vedúca sestra Bilčíková.

Nové nadštandardné izby a detská izba boli vybudované vďaka podpore spoločnosti Coloplast, ktorá dlhodobo s Fakultnou nemocnicou Trnava na podobných prospešných projektoch spolupracuje.

„V tomto prípade išla iniciatíva zo strany vedúcej sestry kliniky. Za zápal a schopnosť takéto kroky realizovať patrí vďaka všetkým proaktívnym zamestnancom. Na strane kliniky, ako aj na strane darcu, sa stretli veľmi správni ľudia,“ zdôraznil riaditeľ Fakultnej nemocnice Trnava Martin Neštický.

fn2

fn3

fn1

fn4

fn5

Foto: (mš), FN Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2015 11:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Chirurgická klinika trnavskej nemocnice má nové nadštandardné izby a špeciálnu detskú izbu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.