reklama

Časť trnavskej polikliniky je pokrytá bezplatnou wifi sieťou

Vďaka grantu vo výške vo výške 15 000 eur a finančnej spoluúčasti mesta je odteraz časť priestorov mestskej polikliniky na Starohájskej ulici pokrytá novou verejnou wifi sieťou, ktorú môžu návštevníci využívať bezplatne.

Ako informuje trnavská radnica, Mesto Trnava získalo grant Európskej komisie prostredníctvom Nástroja na prepájanie Európy – WiFi4EU.


Ilustračné foto

„Stačí sa na smartfóne, tablete či pripojiť na sieť s názvom WIFI4EU a pokračovať podľa inštrukcií na stránke, ktorá sa zobrazí automaticky. Žiadne prihlasovacie meno ani heslo nie sú potrebné,“ priblížila hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Pripojiť sa na sieť WIFI4EU je možné v nasledovných priestoroch mestskej polikliniky:

– prízemie v detskej časti
– 1. a 2. poschodie pri vchode do polikliniky pre dospelých, resp. pri výťahoch
– 1. poschodie v detskej časti
– 2. poschodie v detskej časti
– 3. poschodie v detskej časti
– 3. poschodie v časti pre dospelých v blízkosti výťahov
– 4. poschodie v časti pre dospelých v blízkosti výťahov

„Sieť je zatiaľ dostupná vo vybraných častiach budovy. Ak bude v budúcnosti možnosť takýto grant ešte získať, prichádza do úvahy aj kompletné pokrytie polikliniky wifi signálom,“ uviedol Jaroslav Otčenáš z mestskej spoločnosti TT-IT.

Iniciatíva WiFi4EU podporuje myšlienku bezplatného wifi pripojenia vo verejných priestoroch, ako sú parky, námestia, verejné budovy, knižnice, zdravotnícke zariadenia či múzeá v celej Európe.

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2020 7:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.