reklama

PSA otvára aj toto leto Automobilovú junior akadémiu vo forme denných táborov pre deti

Automobilka PSA Groupe Slovakia pripravila aj na toto leto program pre deti svojich zamestnancov aj verejnosť v podobe Automobilovej junior akadémie (AJA) a tematických denných táborov. Trnavský výrobca áut pokračuje v projekte, ktorý umožňuje rodičom zapojiť deti do zmysluplných aktivít počas prázdninových dní a pomôže im vyriešiť náročnú otázku, ako deťom pripraviť program v čase, keď sú zatvorené školy a materské škôlky.

Pre mladšie vekové kategórie pripravila automobilka tábory pre deti svojich zamestnancov vo veku 4 – 12 rokov. Tematicky sú zamerané na rozprávkové výlety, šport, tanec, ale aj výučbu jazykov. Novinkou pre tento rok je tábor organizovaný priamo v trnavskej automobilke.

Zamestnanci spolu s neziskovou organizáciou Asociácia športu pripravili bohatý program, malú športovú olympiádu, kreatívne dielne, pekné rozprávky, ale aj návštevu fabriky. Denné detské tábory budú v čase od 10. júla do 25. augusta 2017.


Ilustračné foto

Pre staršie deti je vhodná AJA pre kategóriu 13 až 14 rokov. Zúčastniť sa jej môžu nielen deti zamestnancov.

Rovnakú príležitosť má aj široká verejnosť. Ide o spoločný projekt PSA Groupe Slovakia, Materiálovo-technologickej fakulty (MtF) STU v Trnave a Zväzu automobilového priemyslu (ZAP) SR. Možnosť prihlásiť svoje deti je ešte do 30.júna na www.ajakademia.sk.

Počas týždňového programu, ktorý začína 10.júla, absolvujú deti interaktívne prednášky na akademickej pôde MtF STU. Pod dozorom animátorov vypracujú v tímoch svoj vlastný projekt, ktorý bude následne ohodnotený so šancou získať cenu dekana MtF STU, cenu generálneho riaditeľa PSA Groupe Slovakia, či prezidenta ZAP.

Jeden a pol dňa strávia deti v trnavskej automobilke PSA Groupe Slovakia. Rotáciou medzi piatimi stanovišťami navštívia prevádzky lisovňa, zvarovňa, lakovňa, montáž, kvalita a životné prostredie. Formou hier, súťaží a interaktívnych prednášok sa oboznámia s celým procesom výroby áut.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2017 9:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.