reklama

Nadácia PSA Groupe spúšťa výzvu pre zamestnancov na podávanie dobročinných projektov

Nadácia PSA Groupe otvorila aj v tomto roku možnosť pre zamestnancov koncernu uchádzať sa o grant s projektmi na tému mobilita a integrácia. Zamestnanci skupiny PSA Groupe tak majú možnosť získať financie na svoj projekt od nadácie PSA Fondation, ktorá spustila práve dnes výzvu na podávanie dobročinných projektov zameraných na vzdelávanie a kultúru, integráciu a hendikep.

V minulosti boli prostredníctvom Nadácie PSA Groupe finančne podporené dva projekty, ktorých autori boli zamestnanci Trnavskej automobilky. V roku 2014 po prvýkrát v histórii celoskupinovej nadácie PSA Groupe vyhral projekt zo Slovenska jednu zo štyroch hlavných kategórii a bol dotovaný sumou 10.000 €.

Získané finančné prostriedky boli určené na projekt včasnej podpory detí s diagnostikovanou poruchou sluchu na Slovensku, ktorý vznikol vďaka spolupráci s nadáciou Pontis.

Ilustračné foto

Medzinárodnú cenu poroty Nadácie PSA Groupe získal minulý rok projekt „Keď pomáhať s Partnerom je fajn“. Vznikol v spolupráci s Občianskym združením Samaria, v ktorom sa zamestnankyňa trnavskej automobilke PSA Groupe Slovakia podieľa na dobrovoľníctve už vyše dvoch rokov.

Vďaka jej vynaloženému úsiliu získala organizácia finančnú dotáciu 10.000,-€, ktorej využitie poslúži na kúpu vozidla Peugeot Partner.

Každý rok nadácia PSA Fondation finančne podporí 20 projektov, z ktorých tri získajú hlavné ceny. Nadácia PSA Fondation vznikla v roku 2011.

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2017 22:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.