reklama

Automobilka Groupe PSA rozhýbe Trnavu už 8. ročníkom jazdy PSA TT – inline

Leto v Trnave otvoria už tradične korčuliari a bicyklisti na športovom podujatí PSA TT-inline. Priaznivci športového ducha si tak budú môcť dať rande so svojim mestom, trnavskými ulicami okolo historického centra. V sobotu 23. júna o 18.00 vyštartujú účastníci už tradične spred Bernolákovej brány a absolvujú spolu trasu. Trnava tak na jeden večer opäť ožije v sprievode korčuliarov a cyklistov v rytme zvuku píšťaliek.

Tohtoročná trasa PSA TT-inline povedie dvomi okruhmi okolo historického jadra mesta Trnava. Korčuliari a cyklisti spoločne vyštartujú od Bernolákovej brány, Hospodárskou ulicou namieria na Rybníkovú smerom cez Hlbokú ulicu.

Pri City Aréne sa napoja na Kollárovu ulicu, príchodom na svetelnú križovatku pri stanici budú pokračovať k Bernolákovej bráne.

Druhý okruh povedie tým istým smerom ako prvý, tak vzniká príležitosť aj pre deti zajazdiť si v sprievode. Začiatok aj cieľ je pri Bernolákovej bráne, spoločne tak absolvujeme trasu viac ako 6 km.

Ilustračné foto

Ešte pred začiatkom podujatia PSA TT- inline si jeho účastníci budú môcť od 17.00 pozrieť historické bicykle Velo Orbis Majerov a syn zo súkromnej zbierky pána Borisa Majera.

Okrem toho spoluorganizátori „bratislava inline“ poskytnú v škole užitočné rady pri jazde na korčuliach.

Výnimočnosťou už ôsmeho ročníka bude rozcvička s Fit Up. Podujatie odštartuje hlavný organizátor trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia o 18.00.

Športové podujatie PSA TT-inline je aj v tomto roku aktívnym pokračovaním Dní zdravia, ktoré sa uskutočnili v meste Trnava v dňoch od 28. mája do 01. júna. Medzi nimi bola aj trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia.

Pre svojich zamestnancov pripravila meranie z kvapky krvi z prsta, krvného tlaku, telesného tuku a BMI. V utorok bol deň venovaný vyšetreniu kožných znamienok, v stredu očným meraniam.

Podujatie PSA TT-inline organizuje trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline už ôsmykrát.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2018 17:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.