reklama

Piaty ročník jazdy korčuliarov a cyklistov ulicami Trnavy PSA TT-inline odštartuje v sobotu

Už po piaty raz si užijú jazdu po trnavských cestách bez áut spoločne korčuliari a cyklisti. V sobotu podvečer odštartuje z parkoviska pred reštauráciou Relax už 5. ročník podujatia PSA TT-inline.

Organizátori pripravili približne 12-kilometrový okruh ulicami Trnavy. Sprievod pelotónu zloženého z korčuliarov a cyklistov zabezpečí na hlavných dopravných tepnách Trnavy polícia.

Trasa povedie cez Rybníkovú, Hlbokú, Sladovnícku, Tamaškovičovú ulicu, na kruhovej križovatke budú pokračovať smerom na Zelenečskú ulicu, odtiaľ prejdú ulicou Generála Goliána, Nerudovu, Bratislavskú, Stromovú, Staničnú, ktorou sa dostanú do Staničného parku a následne cez Bedřicha Smetanu, Lomonosovovu, Gejza Dusíka, Jána Bottu, Študentskú, Hospodársku a späť na Rybníkovú na parkovisko Relax.

psa-tt-inline2013

Pred štartom podujatia si účastníci môžu pozrieť historické bicykle „Peugeot Tour de France 1919“ zo súkromnej zbierky zamestnanca PSA Peugeot Citroën Slovakia Borisa Majerova.

Spoluorganizátori z Bratislava Inline poskytnú na parkovisku v škole inline užitočné rady pri jazde na korčuliach.

Pelotón odštartuje o 18. hodine primátor Peter Bročka.

Podujatie PSA TT-inline organizuje trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava, Bratislava Inline a občianskou aktivitou Bercajgel.

psa-tt-pl

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2015 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Piaty ročník jazdy korčuliarov a cyklistov ulicami Trnavy PSA TT-inline odštartuje v sobotu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.