reklama

PSA TT-inline: Korčuliari a cyklisti vyrazia na ďalšiu jazdu ulicami Trnavy

Už je to tradícia, že leto v Trnave otvárajú korčuliari a bicyklisti na PSA TT-inline a Bercajgel. Fanúšikovia korčuľovania a cyklistiky si tak ako vlani budú môcť pozrieť svoje mesto aj z juhovýchodného obchvatu.

V sobotu 21. júna – presne v deň začiatku astronomického leta – o 18.00 vyštartujú spod Bernolákovej brány a cez Hospodársku, Rybníkovú, Bučiansku, Piešťanskú, Juhovýchodný obchvat, Nitriansku, Tamaškovičovu, Dohnányho a Hospodársku prejdú takmer 11 km úsek.

Trnava sa tak na jeden večer opäť stane mestom korčuliarov a cyklistov.

psa-tt-inline2013
Pelotón PSA TT-inline si zajazdí opäť aj po trnavskom obchvate

Ešte pred začiatkom PSA TT–inline si jeho účastníci budú môcť od 17:00 na štarte pozrieť historické bicykle „Peugeot Tour de France 1919“ zo súkromnej zbierky zamestnanca PSA Peugeot Citroën Slovakia Borisa Majerova.

V priestore štartu bude aj malá expozícia historických fotografií na túto tému. Okrem toho, približne 15 minút pred štartom, vyhlásil Adam Peciar z Bercajglu výsledky a odmení víťazov prvého kola celoslovenskej súťaže „Do práce na bicykli“.

PSA TT-inline je rekreačnou jazdou, vhodnou pre rodiny s deťmi.

Podujatie je aj v tomto roku aktívnym pokračovaním Dní zdravia, ktoré sa uskutočnia v centre mesta 19. a 20. júna.

PSA TT-inline organizuje trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline už štvrtýkrát. Po tretíkrát je jej súčasťou aj obľúbená akcia trnavských cyklistov Bercajgel. Posledné dva roky sa jazdy mestom zúčastnilo vždy vyše 500 aktívnych účastníkov.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2014 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.