reklama

Trnavské cesty už po štvrtý raz ovládnu korčuliari a cyklisti. Blíži sa podujatie PSA TT – inline

Už sa to stáva tradíciou, že leto v Trnave otvárajú korčuliari a bicyklisti na podujatí PSA TT – inline a Bercajgel. Fanúšikovia korčuľovania a cyklistiky si tak ako vlani budú môcť pozrieť svoje mesto aj z juhovýchodného obchvatu.

V sobotu 21. júna 2014 – v deň začiatku astronomického leta – o 18.00 hodine vyštartujú spod Bernolákovej brány a cez Hospodársku, Rybníkovú, Bučiansku, Piešťanskú, Juhovýchodný obchvat, Nitriansku, Tamaškovičovu, Dohnányho a Hospodársku prejdú takmer 11 kilometrový úsek. Trnava sa tak na jeden letný večer opäť stane mestom korčuliarov a cyklistov.

PSA TT – inline je aj v tomto roku aktívnym pokračovaním Dní zdravia, ktoré sa uskutočnia v centre mesta 19. a 20. júna.

psa-tt-inline2013
Trnavské dopravné tepny ovládnu opäť korčuliari a cyklisti

Pre návštevníkov sú pripravené vyšetrenia cholesterolu a cukru, meranie tuku, poradenské služby, odber vzoriek vody a zeleniny, klasické masáže, či ochutnávka liečivých čajov. Pre žiakov I. stupňa základných škôl a pre deti vôbec bude k dispozícii aj mobilné dopravné ihrisko. Námestie už tradične bude patriť kultúrnemu a športovému programu.

V rámci Svetového dňa darcov krvi zasa môžete túto najvzácnejšiu tekutinu darovať priamo na mestskom úrade.

Podujatie PSA TT – inline organizuje trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline už štvrtýkrát. Po tretíkrát je jej súčasťou aj obľúbená akcia trnavských cyklistov Bercajgel.

Posledné dva roky sa jazdy mestom zúčastnilo vždy vyše 500 aktívnych účastníkov.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2014 15:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.