reklama

PSA TT-inline: na záver prázdnin si môžete opäť zajazdiť po Trnave na korčuliach a bicykloch

Poslednú augustovú sobotu sa Trnava rozlúči s prázdninami v športovom duchu. Tento rok sa totiž populárne podujatie PSA TT–inline a Bercajgel uskutoční v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline už po druhýkrát.

V sobotu 29.augusta o 18.00 hodine vyštartujú korčuliari a cyklisti z parkoviska Relax na Rybníkovej ulici a absolvujú spoločnú jazdu mestom.

Trasa povedie cez Rybníkovú, Hlbokú, Sladovnícku, Tamaškovičovú ulicu, za kruhovou križovatkou udú pokračovať smerom na Zelenečskú ulicu, odtiaľ prejdú ulicou Generála Goliána, Nerudovu, Bratislavskú, Stromovú, Staničnú, ktorou sa dostanú do staničného parku a následne cez Bedřicha Smetanu, Lomonosovovu, Gejza Dusíka, Jána Bottu, Študentskú, Hospodársku a späť na Rybníkovú na parkovisko Relax.

Spoločne prejdú takmer 12 km úsek. Trnava sa tak na jeden večer opäť stane mestom korčuliarov a cyklistov.

tt-inline-t

Ilustračné foto

Ešte pred začiatkom PSA TT–inline budú mať účastníci možnosť vylepšiť si svoje korčuliarske zručnosti a techniky v škole inline, v ktorej sa za prítomnosti odborníkov môžu zdokonaliť v korčuľovaní.

V júni cyklisti a korčuliari prvým podujatím PSA TT-inline a Bercajgel v tomto roku privítali leto. Táto akcia sa stala milou tradíciou, ktorú chcú organizátori aj naďalej udržiavať medzi svojimi priaznivcami.

Podujatie PSA TT-inline organizuje trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline už šiestykrát. Piaty raz bola jej súčasťou aj obľúbená akcia trnavských cyklistov Bercajgel.

Počas ostatných dvoch rokov sa každej jazdy mestom zúčastnilo vždy vyše 500 aktívnych účastníkov.

Ulož ako PDF
Napísal 25. augusta 2015 13:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “PSA TT-inline: na záver prázdnin si môžete opäť zajazdiť po Trnave na korčuliach a bicykloch”

  1. 1
    Palo says:

    Vcera bolo fantasticky :)

  2. 2
    Palo says:

    A foto? Kde?

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.