reklama

PSA TT-inline: už po deviaty raz sa uskutoční jazda Trnavou na korčuliach, bicykloch či kolobežkách

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia najbližšiu sobotu 22. júna 2019 organizuje populárnu deviatu jazdu na bicykloch, korčuliach či kolobežkách.

Po prvýkrát sme spojili sily a stali sme sa hlavným partnerom už 12. ročníka úspešného festivalu Ekofest v známom areáli Kamenný mlyn. Návštevníkom ponúkne okrem skvelých koncertov aj veľa zaujímavých environmentálnych tém, prednášok, aktivít, filmov, workshopov, výstav, prezentácii environmentálnych organizácii, no chýbať nebude ani program pre deti,“ povedala Veronika Kalašová z PSA Groupe.

Jazda na korčuliach, bicykloch, kolobežkách či iných nemotorových dopravných prostriedkoch mestom Trnava – PSA TT-Inline – v tomto roku štartuje aj končí v Kamennom mlyne.

Tohtoročná zelená jazda PSA TT-inline povedie jedným okruhom cez časť mesta Trnava. Trasa zelenou Trnavou povedie z Kamenného mlyna cez Kamennú cestu, Ulicu Terézie Vansovej, Hospodársku ulicu, Park Janka Kráľa a cez depo naspäť do Kamenného mlyna.

Podujatie odštartuje hlavný organizátor trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia o 16.30.

Ilustračné foto

Športový program bude prebiehať aj na kúpalisku Kamenný mlyn, kde si budú môcť návštevníci zahrať petang, kolky, plážový volejbal, stolný futbal a v prípade priaznivého počasia sa budú môcť okúpať aj v bazéne, v ktorom bude možnosť zahrať si aj vodné pólo.

Vstup na kúpalisko bude pre návštevníkov Ekofestu bezplatný po preukázaní sa platnou vstupenkou, alebo náramkom z Ekofestu.

Program bude pripravený aj pre deti, zahrať si budú môcť ekologické človeče, odpadové puzzle, alebo si vyskúšať magnetickú odpadovú tabuľu. Dospelí si budú môcť popri tom zmerať svoju ekologickú stopu a svoj postoj k životnému prostrediu.

Kolorit podujatia dotvoria aj dve exteriérové výstavy s titulmi Kontrast a Svet, ako aj prezentácie environmentálnych organizácii.

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2019 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.