reklama

Rozlúčka s prázdninami na korčuliach a bicykloch. V sobotu bude ďalšia jazda PSA TT-inline

Už túto sobotu sa Trnava rozlúči s prázdninami v športovom duchu. Tento rok sa totiž populárne podujatie PSA TT–inline a Bercajgel uskutoční v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline už po druhýkrát.

V sobotu 30. augusta o 18.00 vyštartujú fanúšikovia korčuľovania a cyklistiky spod Bernolákovej brány a cez Hospodársku, Terézie Vansovej a Kamennú cestu si to namieria do Kamenného mlynu.

Odtiaľ budú pokračovať cez Rekreačnú, Poľovnícku a Vysokú ulicu v Bielom Kostole. Späť k Bernolákovej bráne sa vrátia cez Modranskú, Ružindolskú, Trstínsku a Hospodársku ulicu.

psa-tt-inline
Korčuliari a cyklisti spoločne v uliciach Trnavy

Na cyklistov a korčuliarov čaká trasa dlhá viac ako 12 kilometrov.

Ešte pred začiatkom PSA TT–inline budú mať účastníci možnosť vylepšiť si svoje korčuliarske zručnosti a techniky v škole inline, v ktorej sa za prítomnosti odborníkov môžu zdokonaliť v korčuľovaní.

„V júni cyklisti a korčuliari prvým podujatím PSA TT-inline a Bercajgel v tomto roku privítali leto. Táto akcia sa stala milou tradíciou, ktorú chceme aj naďalej udržiavať medzi našimi priaznivcami,“ poznamenal riaditeľ úseku komunikácie automobilky PSA Peugeot Citroën v Trnave Peter Švec.

Podujatie PSA TT-inline organizuje PSA Peugeot Citroën Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a bratislava inline a Bercajglom už piatykrát.

V ostatných dvoch rokoch sa každej jazdy mestom zúčastnilo vždy vyše 500 aktívnych účastníkov.

Plagát:
plagat-inline2014-2

Trasa vyznačená na mape:
trasa-inline

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2014 11:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rozlúčka s prázdninami na korčuliach a bicykloch. V sobotu bude ďalšia jazda PSA TT-inline”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.