reklama

Hlavné trnavské cesty obsadia v sobotu podvečer korčuliari a cyklisti

Kolieskové korčule a bicykle obsadia v sobotu 16. júna podvečer na niekoľko desiatok minút cesty, ktorým obvykle dominujú autá.

Udeje sa tak vďaka druhému ročníku podujatia PSA Trnava Inline. Akcia začína pod Bernolákovou bránou o 17. hodine, štart korčuliarsko – bicyklového pelotónu v sprievode policajných vozidiel a motoriek je naplánovaný na 18. hodinu.

V čase prejazdu ulicami budú hlavné dopravné ťahy pre motorové vozidlá priebežne uzatvárané.

Súčasťou tohtoročnej jazdy je aj obľúbené cyklopodujatie Bercajgel.Takto to vyzeralo na štarte pri minuloročnej premiére

Päťkilometrová trasa povedie od Bernolákovej brány na Zelený kríčok, Rybníkovú, Hlbokú, Sladovnícku, Tamaškovičovu a Hospodársku ulicu späť k miestu štartu. Naplánované sú dva okruhy.

Podujatie organizuje spoločnosť PSA Peugeot Citroen v spolupráci s kanceláriou Zdravé mesto Trnava, združením bratislava-inline a ďalšími partnermi.

PSA TT – inline sa po prvýkrát uskutočnilo minulý rok. Na pilotnej akcii vtedy štartovalo viac ako 400 účastníkov všetkých vekových kategórií. Z naplánovanej trasy však pelotón pre nepriaznivé počasie prešiel polovicu.

Ak chcete zažiť neobyčajnú atmosféru a spoznať trnavské ulice z novej perspektívy, pridajte sa.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2012 7:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.