reklama

Blíži sa 3. ročník PSA TT-inline: korčuliari a cyklisti obsadia obchvat

Obyvateľov Trnavy a okolia opäť spojí radosť z pohybu. Už po tretíkrát prichádza podujatie PSA TT – inline a Bercajgel.

Priaznivci korčuľovania a cyklistiky si to tentokrát namieria cez hlavné dopravné ťahy priamo na juhovýchodný obchvat.

V sobotu 22. júna o 18. hodine vyštartujú spod Bernolákovej brány a cez Hospodársku, Rybníkovú, Bučiansku, Piešťanskú, juhovýchodný obchvat, Nitriansku, Tamaškovičovu, Dohnányho a Hospodársku prejdú takmer 11-kilometrový úsek. Trnava sa tak opäť stane mestom korčuliarov a cyklistov.

psa-tt-inline-2012-9
Hlavné dopravné tepny v meste obsadia opäť po roku stovky korčuliarov a cyklistov

Zároveň všetkých Trnavčanov pozývame na výstavu fotografií, ktorá mapuje desať rokov trnavskej automobilky PSA Peugeot Citroën od položenia základného kameňa až po súčasnosť. Výstava bude inštalovaná v atraktívnych priestoroch Mestskej veže od 22. júna do 12. júla. V deň jej otvorenia, 22. júna bude trnavská dominanta sprístupnená verejnosti od 11. do 23. hodiny,“ priblížila členka organizačného štábu Katarína Kováčová z PSA Peugeot Citroën v Trnave.

PSA TT – inline je aj v tomto roku aktívnym pokračovaním Dní zdravia, ktoré sa uskutočnia v centre mesta 13. a 14. júna. Pre návštevníkov sú pripravené vyšetrenia cholesterolu a cukru, meranie tuku, poradenské služby, odber vzoriek vody a zeleniny, klasické masáže, či ochutnávka liečivých čajov.

Námestie už tradične bude patriť kultúrnemu, športovému programu a Dúhovému dvoru. V rámci Svetového dňa darcov krvi zasa môžete túto najvzácnejšiu tekutinu darovať priamo na Mestskom úrade.

Podujatie PSA TT inline organizuje trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia v spolupráci so Zdravým mestom Trnava a Bratislava inline už tretíkrát.

Druhý raz je jej súčasťou aj obľúbená akcia trnavských cyklistov, Bercajgel. V minulom roku sa jazdy mestom zúčastnilo vyše 500 korčuliarov a cyklistov.

Plagát:
psa-tt-inline2013-plag

Ulož ako PDF
Napísal 8. júna 2013 8:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Blíži sa 3. ročník PSA TT-inline: korčuliari a cyklisti obsadia obchvat”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.