reklama

PSA TT-inline štartuje dnes popoludní: cesty v meste budú patriť korčuliarom a cyklistom

Dnes o 15. 30 hodine odštartuje sprievodným programom premiérové podujatie určené pre celé rodiny PSA TT-inline.

Pri Bernolákovej bráne budú popoludní pripravené jednoduché športové súťaže pre deti. V Bernolákovom sade začne o 16. hodine cvičenie zumby, zároveň otvorí svoje brány požičovňa kolieskových korčúľ, heliem a chráničov. Pripravená bude inline škola pre malých aj veľkých, policajti budú hovoriť na tému prevencia a bezpečnosť na bicykloch a korčuliach.

Klikni pre zväčšenie

Aktívni účastníci jazdy budú môcť skúsiť šťastie v tombole o ceny venované spoločnosťami Peugeot, Citroën, PSA Peugeot Citroën Slovakia, hotelom Holiday Inn Trnava a Trnavskou vodárenskou spoločnosťou.

Hlavný bod programu príde na rad o 18. hodine, kedy od Bernolákovej brány vyrazí pelotón korčuliarov a cyklistov na približne 5-kilometrový okruh po hlavných dopravných tepnách mesta. Okruh odjazdia účastníci akcie v sprievode policajných vozidiel dvakrát.

Podujatie PSA TT – inline organizuje spolu s partnermi trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën, v kooperácii s kanceláriou Zdravé mesto Trnava, Policajným zborom SR a s organizačnou podporou nadšencov zo združenia BA-inline.

Trasa PSA TT-inline:
Bernolákova brána – Hospodárska – okolo Zeleného kríčka – Rybníková – Hlboká – Sladovnícka – Tamaškovičova – Dohnányho – Hospodárska – Zelený kríček – Štefánikova – Radlinského – Bernolákova brána.

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2011 9:01. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.