reklama

PSA TT-inline: hlavné dopravné tepny v Trnave budú opäť patriť korčuliarom a cyklistom

Hlavné dopravné ťahy Trnavy budú 16. júna 2012 opäť patriť nadšencom inline korčuľovania a bicyklovania na podujatí PSA TT – inline. Novinkou druhého ročníka je spojenie korčuliarskej akcie pod záštitou PSA Peugeot Citroën Slovakia, bratislava – inline a Zdravého mesta Trnava s obľúbenými cyklistickými jazdami mestom Bercajgel.

Pre účastníkov je pripravená viac ako desaťkilometrová trasa, ktorá je bežne určená najmä autám. O bezpečnosť jazdcov a plynulosť premávky sa postará Okresný dopravný inšpektorát v Trnave. Pelotón nadšencov vyštartuje o 18.00 spod Bernolákovej brány.

PSA TT – inline je akcia určená všetkým, ktorí radi aktívne oddychujú a robia niečo pre seba. Navyše jazdou po cestách určených motorovým vozidlám podujatie propaguje okrem zdravého životného štýlu aj ekologické alternatívy mestského presunu,“ poznamenala Katarína Kováčová z komunikačného odboru spoločnosti PSA Peugeot Citroën.


Vlani sa premiérového podujatia PSA TT-inline zúčastnilo viac ako 400 ľudí

Jazda je súčasťou Dní zdravia, ktoré sa už po 17-krát uskutočnia v centre mesta Trnava. Vo štvrtok 14. júna a v piatok 15. júna si návštevníci môžu dať skontrolovať hodnoty, ktoré sa týkajú ich zdravia ako tlak, tuk, cholesterol. Využiť môžu tiež poradenstvo z oblasti zdravej výživy, zdravého životného štýlu, oddýchnuť si budú môcť počas ukážok masáží a využiť ďalšie služby.

Počas presunu korčuliarsko-cyklistického pelotónu ulicami mesta bude dopravná polícia priebežne zastavovať premávku na vytýčenej trase. Preto prosíme Trnavčanov o trpezlivosť pri dočasných dopravných obmedzeniach,“ pripomenula K. Kováčová.

Podujatie PSA TT – inline sa po prvýkrát uskutočnilo minulý rok. Na pilotnej akcii vtedy štartovalo viac ako 400 účastníkov. Z naplánovanej trasy však pelotón pre nepriaznivé počasie prešiel polovicu.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2012 14:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.