reklama

V sobotu budú uzavreté ulice Vajanského a Radlinského, priebežne aj hlavné dopravné tepny

Mesto Trnava upozorňuje vodičov, že v sobotu 18. júna v čase od 14. do 21. hodine bude z dôvodu konania športového podujatia PSA TT – inline uzatvorená pre dopravu miestna komunikácia na Radlinského ulici.

Úsek uzávierky bude od predajne T-PRESS na Vajanského ulici, ďalej ulicou Radlinského až po križovatku s ulicou Hospodárska, v celkovej dĺžke približne 500 m.

Mapa uzávierky

V súvislosti s pripravovaným podujatím upozorňujeme vodičov, že v sobotu čase od 18. do 19. 30 hodiny budú priebežne uzatvárané pre motorové vozidlá ulice Hospodárska, Zelený kríček, Rybníková, Hlboká, Sladovnícka, Tamaškovičova, Dohnányho, Štefánikova.

Po cestách sa bude pohybovať za asistencie vozidiel Policajného zboru SR pelotón korčuliarov na kolieskových korčuliach a cyklistov.

Ulož ako PDF
Napísal 17. júna 2011 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.