reklama

Na trnavskom odpalisku otvárajú detský golfový tábor

Golf Trnava otvára na odpalisku Driving Range v Kamennom mlyne päťdňový Letný golfový tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Zámerom denného tábora v príjemnom prostredí na okraji Kamenného mlyna je naučiť ratolesti základom golfovej techniky.

Okrem výučby základných golfových techník pripravujeme pre deti aj rôzne hry a zábavné aktivity,“ poznamenal Michal Novotný z Golf Trnava.

golf-deti

Ilustračné foto

Tábor sa uskutoční v priebehu piatich dní od 19. do 23. augusta. Program začína ráno o 8. hodine a končí popoludní o šestnástej.

O golfovú prípravu sa postará profesionálny tréner. Samozrejnosťou je zabezpečenie stravovania, pitného režimu a zdravotníckeho dozoru.

Svoje deti môžete prihlásiť priamo v kaviarni na Driving Range, prípadne telefonicky na čísle 0917 717 172 alebo e-mailom na info@golftrnava.eu.

Denný režim tábora:
8:00-9:00 – príchod detí a rozcvička
9:00-12:00 – doobedný tréning
12:00-13:00 – obed pre deti v priestoroch golfovej kaviarničky
13:00-15:00 – poobedné hry
15:00-16:00 – vyzdvihnutie detí z tábora

Ulož ako PDF
Napísal 12. augusta 2013 11:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.