reklama

Tip na leto pre rodičov školákov: Anglický letný tábor v prírode

Prvé jarné lúče prinášajú so sebou aj myšlienky na leto a prázdniny. Veľa z nás začína pomaly rozmýšľať nad oddychom, dovolenkami, výletmi.

A – samozrejme – rodičia sa už pomaly ale isto začínajú zamýšľať aj nad voľným časom svojich školopovinných ratolestí. Dnes vám dáme jeden dobrý tip.

Jazyková škola ELZET Trnava so sídlom na Tulipáne, ulica G. Steinera 25, pripravuje v dňoch od 19. do 27. júla 2014 Anglický letný tábor pre deti od 5 do 15 rokov.

Tábor je umiestnený v pokojnom prírodnom prostredí chatovej oblasti Jelenec pod Gýmešom za Nitrou (jelenec.blogspot.sk)

Deti budú v tých najlepších rukách profesionálnych lektoriek anglického jazyka.

V rámci voľného času čaká na účastníkov tábora návšteva zrúcaniny hradu Gýmeš, jazda na koni, opekačky, tvorivé dielne či turistika v krásnom prostredí.

Zabezpečená je kompletná starostlivosť vrátane zdravotníckej priamo na mieste.

Prihlášky a bližšie informácie sa dozviete aj na facebooku (facebook.com/pages/Jazyková-škola-ELZET-Trnava) a na telefónnom čísle 0903 378 811, Mgr. Ľubica Zolvíková.

Organizátorom tábora je Jazyková škola ELZET Trnava.

-inzercia-

Plagát:
anglicky-tabor-1
anglicky-tabor-2

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2014 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.