reklama

Projekt Lovely Experience sľubuje fascinujúce hudobno-vizuálne zážitky

Trnava zažije už v sobotu hudobno-vizuálny projekt Lovely Experience. Multimediálna párty sľubuje fascinujúce hudobné vystúpenia obohatené tanečno-akrobatickými a inými vizuálnymi číslami.

Organizátori sa rozhodli spestriť podujatie aj denným programom, ktorý bude pre návštevníkov bezplatný. Lovely Experience sa stane počas dňa priestorom zdieľania umenia, skúseností a inšpirácie.

Lovely Experience sa uskutoční v priestoroch Synagógy – Centre súčasného umenia v Trnave. Prinesie kombináciu aktuálnych zahraničných umelcov, tanečníkov, akrobatov, atrakcií a vizuálneho príbehu vytvára dychvyrážajúce podujatie plné prekvapení a inteligentnej zábavy.

„Návštevníci sa môžu tešiť na debaty s naozaj inšpiratívnymi Slovákmi, na ich príbehy a na to, ako a v čom sa im podarilo uspieť a prečo je práve ich príbeh výnimočný. Veríme, že takýto tip programu bude veľkým prínosom k rozvoju Lovely Experience a že aj vďaka nemu si naši fanúšikovia odnesú domov nezabudnuteľné zážitky, pretože stretnúť osobne tieto osobnosti z rôznych oblastí verejného života je naozaj veľký zážitok. Každá z prednášok potrvá približne 20 minút a ich začiatok je plánovaný o 15. hodine,“ hovorí organizátor akcie Matúš Izakovič, ktorý je zároveň autorom značky Lovely Experience.

love-exp-tt

Na jeden večer Lovely Experience premení Synagógu – Centrum súčasného umenia na Halenárskej ulici na spoločný priestor zdieľania voľného času s audio-vizuálnym hudobným dielom a pohybovým umením zahraničných artistov.

V nočnom programe ponúka Lovely Experience výber z toho najlepšieho z audiovizuálneho, hudobného a tanečného sveta. Prináša vystúpenia vyhľadávaných zahraničných hudobných umelcov spolu s multimediálnymi presahmi v podaní audiovizuálnych a pohybových umelcov.

Hudobnými headlinermi šou sú hviezdy britskej alternatívnej scény – formácia Hot Chip, ktorá 21. mája v Trnave predvedie svoj DJ a vizuálny set.

Aj druhou zahraničnou hviezdou Lovely Experience 2016 je umelec z Veľkej Británie – uznávaný electro producent Datasette, vlastným menom John M Davies. Domácu stranu lineupu budú zastupovať skupiny Purist a Dynamo Team – dve formácie, ktoré sú na prvý pohľad žánrovo rozdielne, no spoločným menovateľom ich tvorby je veľký exportný potenciál.

Informácie nájdete na www.lovelyexperience.sk alebo na Facebooku (stránka, udalosť).

l-ex-pl
l-ex-gl

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2016 13:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.