reklama

Škôlku na Vajanského ulici mal vykradnúť Zavarčan

pz-sr-logo

Policajti objasnili krádež v materskej škole v Trnave. Z prečinu je podozrivý 30-ročný muž zo Zavara.

Koncom marca sa v strede týždňa počas noci vlámal do objektu škôlky. Pomocou rebríka, ktorý našiel na neďalekom sídlisku, vošiel cez šatne až do jednej z tried.

Tam demontoval televízor, s ktorým preliezol cez okno a plot, a odložil si ho do trávy. Vzápätí sa vrátil, prehľadal priestor a odcudzil značkový notebook. Televízor aj počítač naložil do privolaného taxíka a veci predal.

„Poverený policajt ho obvinil z prečinu krádeže vlámaním, za čo mu hrozí trest odňatia slobody až na 2 roky. Už v minulosti bol za krádeže odsúdený a teraz je podozrivý aj v ďalších prípadoch, na ktorých polícia pracuje,“ informovala policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2016 14:30. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.