reklama

Richard Müller predstaví svoje To najlepšie Tour už 22. októbra v Trnave

Obľúbený spevák Richard Müller koncertuje aj v jeseni. Po úspešnej sérii jarných vystúpení jeho akustického turné s názvom To najlepšie si na október naplánoval desať vystúpení. V rámci jedného z nich sa zastaví 22. októbra v Trnave.

Šansónové úpravy hitov „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“ či „Po schodoch“ sa fanúšikom veľmi páčia. Skvelú atmosféru jarných koncertov si užívalo nielen publikum, ale aj obľúbený spevák.

Pre veľký záujem Richard Müller pokračuje s turné aj na jeseň. Richardove piesne v podaní sprievodnej kapely zaznejú už 22. októbra aj v trnavskom Kine Hviezda.

„V Trnave som naposledy vystupoval v roku 2014 s úspešným projektom Hlasy. Teším sa po dvoch rokoch na trnavské publikum,“ hovorí Richard Müller. „Verím, že pesničky v tomto komornom šate a prostredí sa budú páčiť tak, ako to bolo v iných mestách,“ dodáva.

muller

Richard Müller

Obľúbené piesne v intímnom prevedení

Známe hity dnes už 55-ročného speváka sú odeté do komorného šatu.

V sprievode klarinetu, flauty či kontrabasu budú neopakovateľným hudobným zážitkom, čo potvrdzujú vypredané sály na Slovensku i v Česku.

Ako povedal Richardov kapelník Juraj Kuchárek, podľa reakcií si myslí, že túto netradičnú polohu prijalo publikum výborne.

„Koncerty jarnej časti dopadli na výbornú,“ konštatoval J. Kuchárek. Ďalšími členmi skupiny sú gitarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, hráč na dychové nástroje Michal Žáček a vedúci skupiny, bubeník Juraj Kuchárek.

„Moja kapela je skvelá. Spolu hráme už dlhé roky a ide nám to perfektne,“ hovorí Richard Müller o spoluhráčoch. „K osvedčenej zostave sme pribrali Maťka Gašpara, s ktorým som už v minulosti spieval a bola to správna voľba,“ uzatvára spevák.

Intímny koncert Richarda Müllera sa uskutoční už v 22. októbra o 19:00 v Kine Hviedza.

Vstupenky sú dostupné v sieti predpredaj sk (link), v Turisticko- informačnom centre na Trojičnom námestí a v pokladni Kina Hviezda.

muller-pl

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2016 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.