reklama

Martin Harich predstaví v rámci slovenského turné nový album Mapy 5. októbra v Trnave

V poradí štvrtý štúdiový album nazvaný Mapy predstaví už 5. októbra v Trnave úspešný slovenský spevák a hudobník Martin Harich. Koncert v rámci slovenského turné uskutoční v Music a Café so začiatkom o 20.30 hodine.

Fanúšikovia z Trnavy a okolia majú možnosť vidieť a počuť Martina Haricha zblízka, vychutnať si atmosféru koncertu – ako inak – s nezameniteľnou energiou obľúbeného a talentovaného mladého umelca.

Album Mapy vznikal deväť mesiacov a obsahuje 15 pesničiek. Medzi hosťami nájdeme Tinu, Simu Martausovú alebo pesničkára Thoma Artwaya.

Ako hovorí samotný Martin, jednotlivé pesničky vznikali na najrôznejších miestach Európy, pretože cestovanie považuje za súčasť svojho života. “Je to moja inšpirácia aj motivácia,” tvrdí.


Martin Harich

Správny spevácky výraz k skladbe Marilyn Monroe našiel na možno dvadsiaty pokus v karavane s výhľadom na more v Nemecku, jednu skladbu nahrad na Téryho chate vo Vysokách Tatrách, niektoré z nových piesní sa zrodili v kaplnkách.

“Majú neskutočne krásnu akustiku. Tie piesne majú podľa mňa až taký anjelský rámec,” vyznal sa.

Ďalšie z pesničiek nahral na pláži alebo v hotelovej izbe, hoci niektoré z nich napísal už pred tromi či štyrmi rokmi. “Obvykle dávam pesničkám čas, aby dozreli. Často sa k nim vraciam a snažím sa ich vylepšiť. Zároveň som chcel som, aby každá z pätnástich skladieb znela trošku ináč,” vysvetľuje.

Martin Harich prerazil do šoubiznisu v súťaži Česko-Slovenská SuperStar, pozornosť upútal aj účasťou v britskej televiznej súťaži X-Factor.

Pochádza z Liptovského Mikuláša, ovláda hru na gitaru, klavír a bicie. Debutoval na jeseň roku 2011 autorským albumom Príbeh snov.

Vstupenky na koncert si môžete zakúpiť priamo v klube Music a Café v City Arene alebo cez ticketportal.sk.


Obal nového albumu Mapy

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2017 14:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.