reklama

Juraj Hnilica s kapelou predstaví v Manuel Cafe svoj nový album

Manuel Cafe v spolupráci s trnavským online Rádiom Bunker Vás pozývajú na koncert Juraja Hnilicu. Prvý jarný mesiac si vybral na prezentáciu svojej prvej sólovej nahrávky s názvom „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“.

Slnku tvárou Tour 2015 sa uskutoční v ôsmich mestách od polovice marca do začiatku apríla. Juraj Hnilica sa na ňom predstaví spoločne s gitaristom Michalom Kulichom a klávesákmi Martinom „Redface“ Cibuľkom a Badym Kráľom.

Širokému publiku chce spevák, gitarista a autor predstaviť svoju debutovú nahrávku – EP Dovoľte mi predstaviť sa Vám, ktorá vyšla na jeseň minulého roka a na ktorej spolupracovalo niekoľko zaujímavých mien.

Napríklad ku skladbe Keby teba niet napísal text populárny autor Šlabikárov šťastia Pavel „Hirax“ Baričák, ktorý EP v závere minulého roka aj pokrstil.

Práve z jeho čítačiek je Juraj Hnilica už známy – vystupuje na nich ako hudobný hosť, no teraz sa rozhodol Slovensku predstaviť aj na samostatných a plnohodnotných koncertoch.

„Palimu vďačím za to, že po rozpade mojej kapely Bačova fujara mi dal možnosť byť súčasťou jeho prednášok, ale prišiel čas, aby som sa ľuďom predstavil na väčšom priestore,“ vysvetlil Juraj Hnilica pohnútky, ktoré ho viedli k zorganizovaniu vlastného turné.

Jedným dychom ale dodáva, že s Hiraxom bude na jeho čítačkách vystupovať aj naďalej a šíriť tak pozitívnu energiu medzi ľudí.

„Na obale albumu je sojka, ktorá je podľa jedného príbehu indiánov klaun. Všade, kam sojka doletí, by mala byť dobrá nálada a preto som rád, že konečne veselo letí medzi ľudí,“ uzatvára s úsmevom Juraj Hnilica.

Srdečne pozývame na koncert.

Koncert: Juraj Hnilica & Band
Miesto konania: Manuel Cafe, Jeruzalemská 22, Trnava
Kedy: štvrtok 19. 3. 2015 o 20.00 hod.
Vstup: 3 €

jh-pl

Ulož ako PDF
Napísal 18. marca 2015 20:50. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.