reklama

Hudobné večery v Manuel Cafe pokračujú koncertom jazz-rockového tria OIT Band

V nenápadnom podzemnom priestore na Jeruzalemskej ulici č. 22 po názvom Manuel Cafe zorganizovali po výmene prevádzkovateľa od jesene 2013 niekoľko zaujímavých koncertov zameraných hlavne na domácu trnavskú hudobnú scénu.

Od októbra stihli v tomto priestore s dobrou akustikou zahrať zoskupenia ako Graeme Mark, Second Band, Brotherly Jam, Libido či Jana Andevská.

Prvým koncertom v novom roku bolo bratislavské jazzové quarteto Slip The Beat so speváčkou Katkou Ščevlíkovou, ktorá si Trnavu veľmi obľúbila.

Do leta plánujú zorganizovať niekoľko ďalších koncertov, kde budete môcť vidieť a počuť hlavne trnavských hudobníkov. Najbližšie to bude zoskupenie OIT-Band s gitaristom Ivanom Tomovičom, Miloš Biháry Trio alebo Romanika.

manuel-cafe
Graeme Mark v Manuel Cafe

Nápad vznikol v hlave Jána Siváka, manažéra trnavského internetového Rádia Bunker.

Hlavnou víziou je využit potenciál, ktorý nadobúdame v spolupráci nielen s trnavskými hudobníkmi prostredníctvom nášho rádia a presunúť sa do verejného priestoru medzi ľudí, tak ako to robíme aj s inými prevádzkami kde sa dá hrať živá hudba. O Trnave sa vždy vedelo, že je tu veľa hudobníkov, ale zároveň som často počul, že sa v Trnave nič nedeje. Toto mi prišlo ako vhodné spojenie toho, čo robíme my u nás v rádiu s priestorom o ktorom som predtým ani nevedel. Som veľmi rád, že je možne takéto stretnutia ľudí uskutočniť prostredníctvom hudobných večerov, kde sa môžu stretnúť starší versus mladší a spoločne si vymieňať názory a skúsenosti pri kvalitnej hudbe,“ hovorí.

Najbližší koncert sa uskutoční v piatok 14. marca so začiatkom o 21. hodine (link: facebook.com/events/482…).

Aktuálne pozvánky na koncerty nájdete na fan page Manuel Cafe.

Plagát:
oit_plag

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2014 8:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.