reklama

Družstvo Hit UCM Trnava nastúpi v sobotu s odhodlaním zvíťaziť

Volejbalistky Hit UCM Trnava čakajú v najbližších dňoch dva extraligové zápasy na domácej palubovke v Mestskej športovej hale. V prvom privítajú v sobotu 15. októbra VTC Pezinok, v stredu 19. októbra odohrajú duel 4. kola proti 1. BVK Bratislava. Obe stretnutia začínajú o 18. hodine.

S Pezinčankami sa v príprave na sezónu stretli trnavské volejbalistky trikrát. V dvoch zápasoch ťahali za kratší koniec a prehrali, na ostatnom prípravnom turnaji v Novom Meste nad Váhom družstvo trénera Pavla Bernátha dokázalo Pezinok zdolať 3:0.

V zápase proti BVK Bratislava chce družstvo kapitánky Márie Kostelanskej prekvapiť favorita.

hit-ucm-rezna
Predseda Hit Trnava Miloslav Duchoň a trénerka mladších žiačok Lenka Režná

Už pred prvým domácim extraligovým zápasom vedenie Hit Trnava deklarovalo, že diváci môžu pri každom domácom zápase podporiť volejbalové talenty dobrovoľným finančným príspevkom, za ktoré budú zakúpené volejbalové pomôcky určené pre deti v mládežníckych kategóriách.

Počas ostatného domáceho zápasu diváci prispeli dobrovoľným príspevkom 36 eur, za ktoré bola zakúpená volejbalová pomôcka na nácvik smeču. Predseda Volejbalového oddielu Hit Trnava Miloslav Duchoň volejbalovú pomôcku odovzdal trénerke mladších žiačok Lenke Režnej.

Diváci sa môžu tešiť po skončení zápasu na študentskú Hit party v Art klube. Vstupné na diskotéku a drink bude v cene vstupenky stredajšieho domáceho zápasu.

Videopozvánka:

hit_zapas_extra_a2_kolo_3a4

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2016 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.