reklama

Proti favoritovi nastúpi Hit UCM Trnava s odhodlaním bojovať

V sobotu 4. novembra 2017 v Mestskej športovej hale v Trnave od 18.00 hod. privíta Hit UCM Trnava bratislavské volejbalové družstvo Strabag Volleyball club BA.

V zápase sa stretnú družstvá z prvého a posledného miesta tabuľky, preto je favorit stretnutia jasný.

Napriek nepriaznivým výsledkom sa družstvo hlavného trénera Pavla Bernátha nevzdáva a je odhodlané bojovať o víťazstvá.

VIDEOPOZVÁNKA:

V ostatnom zápase mali tiež ťažkého súpera – úradujúceho majstra Slovenska Sláviu EU Bratislava, ktorému po bojovnom výkone podľahli 0:3.

Ak však dievčatá podajú výkon, ako v 3. sete zápasu proti Slávii, v ktorom dvakrát mali setbal, bude sa mať na čo v sobotu pozerať.

Na zápas pozýva Silvia Schvábová

Študentka maturitného ročníka na Gymnáziu v Nových Zámkoch začala s volejbalom vo volejbalovom klube v Nových Zámkoch.

Okrem extraligového družstva Hit UCM Trnava je členkou juniorského družstva Hit Trnava, ktoré účinkuje v 1. lige. Okrem volejbalu rada relaxuje pri plávaní.

• Miesto narodenia: Nové Zámky

• Rok narodenia: 1999
• Výška: 178 cm

• Pozícia: smeč

• Obľúbená farba: sivá

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2017 0:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.